Kadidlo Kopál a Myrha (ihlany)

Kadidlo Kopál a Myrha (ihlany)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Česká republika
Kód produktu: 0002430
Dostupnosť: Dodacia lehota tovaru je 21 dní
Cena: Dodacia lehota tovaru je 21 dní 8,99€
Bez DPH: 7,49€
Množstvo: +
-
  -  

Spojenie dvoch kopálových živíc, bieleho kopálu a druhu, ktorému sa hovorí peruánska myrha, nám dáva kombináciu vhodnú predovšetkým pre harmonizáciu, vyladenie priestoru na neutrálnu úroveň, jeho prečistenie a posilnenie spirituality. Kopál umocňuje dotyky s nebesami a obetnú funkciu, zatiaľ čo myrha uzemňuje, spája nás s matkou zemou a prírodou, prináša uvedomenie si spojitosti so všetkými živými bytosťami.

Zapaľujte, ak potrebujete vyladiť všetko, čo sa dostalo z rovnováhy, prepojiť energie neba a zeme, princípy muža a ženy, jinu a jangu, dostať sa do kontaktu s prírodou a naladiť sa na jej múdrosť. Ihlančeky majú živicovú zamatovú, hlboko tajomnú a mystickú vôňu so sladko drevitými dotykmi a tónmi ovocia.

Tieto vonné ihlančeky, vyrobené miestnymi obyvateľmi Peru, sú zaujímavou alternatívou k tradičným vykurovadlám danej oblasti. Spĺňajú vysoké nároky na pôvod a kvalitu spoločne s dôrazom na prírodné zloženie produktu. Môžu nám poslúžiť v okamihu, keď nemáme čas alebo priestor pre zapálenie vykurovadla, keď potrebujeme rýchlo a efektívne očistiť priestor, navodiť patričnú atmosféru alebo odprevadiť činnosť, pri ktorej je potrebné posilnenie a dôraz na spirituálnu stránku veci.

Použitie: Ihlančeky starostlivo zapáľte a postavte na špeciálny stojan alebo do kadidelnice. Nenechávajte horiace ihlančeky v blízkosti horľavých predmetov. Ihlančeky počas horenia vytvárajú značné sálavé teplo! Uchovávajte v suchu a mimo dosahu detí.

Pre pálenie kadidiel odporúčame kadidelnice z našej ponuky.

Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá

Informácie o kadidle
Doba vykurovania
Druh kadidla drevnaté zmes
Vôňa sladko drevitá, jemná s tónmi ovocia
Lokalita
Krajina pôvodu Peru
Všeobecné informácie
Hmotnosť 20 g.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: