Whole30 - Třicetidenní restart (Melissa Hartwigová)

Whole30 - Třicetidenní restart (Melissa Hartwigová)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Jan Melvil
Kód produktu: 0005289
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 25,89€
Bez DPH: 23,54€
Množstvo: +
-
  -  

Tridsaťdňový reštart, ktorý vám prinesie zdravie a slobodu v jedle.

Program Whole30 autorov Melissy a Dallasa Hartigových už pomohol státisícom ľudí zmeniť spôsob premýšľania o jedle, vlastnom tele a celom živote. Prístup Whole30 vedie k ľahšiemu schudnutiu a lepšiemu zdraviu, ruka v ruke s vylepšením kvality spánku, energetickej hladiny, nálady a vnímania seba samého. A čo je najlepšie, nejde iba o diétu, len o úpravu životného štýlu.

Môže prostá zmena jedálnička zmeniť život? Whole30 vám dokáže, že to ide. S netušenými výsledkami.

Kniha vás prevedie cestou životnej premeny deň za dňom, nástrahu za nástrahou, recept za receptom. Podrobne reaguje na najčastejšie otázky: čo sa s človekom deň po dni deje, ako sa vyhnúť nepríjemným sprievodným javom a ťažkostiam, ako si pripraviť jedlo na týždeň, ako nakupovať, ktoré suroviny možno čím nahradiť, čo jesť na cestách, ako upraviť Whole30 podľa zdravotných dispozícií a ťažkostí, ako motivovať deti, ako si objednávať v reštaurácii, ako pripraviť večierok atď.; ponúka dokonca recepty pre vegánov - a mnoho ďalšieho.

Sústredí sa na odbúranie zlých návykov emočných väzieb k jedlu a koučuje k vytvoreniu nových, zdravých. Obsahuje viac ako stovku skvelých receptov zo známych ingrediencií, od jednoduchých jedál z jedného hrnca až po kreácie, ktoré ohromia hostí pri zvláštnych príležitostiach.

Kniha tiež obsahuje inšpiratívne príbehy ľudí, ktorí sa vďaka Whole30 posunuli vo svojom zdraví i živote k vytúženému cieľu.

Melissa Hartwigová je certifikovaná poradkyňa pre športovú výživu. Dallas Hartwig je certifikovaný poradca pre športovú výživu, kvalifikovaný fyzioterapeut a špecialista na funkčné medicínu. Spoločne napísali knihu Jedlo na prvom mieste, ktorá sa stala bestsellerom rebríčka New York Times.

Informácie o vydaní
Autor Melissa Hartwigová, Dallas Hartwig
Vydavateľ Jan Melvil
Edícia
EAN 9788087270769
ISBN 978-80-87270-76-9
Rok vydania 2015
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 421
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 1,38 kg.
Rozmery 211 x 230 x 28

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: