Vilcacora (drtená kôra) - čaj

Vilcacora (drtená kôra) - čaj
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Brazília
Kód produktu: 0005518
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 10,99€
Bez DPH: 9,16€
Množstvo: +
-
  -  

Vilcacora - čaj proti vírusom, zápalom, rakovine..

Všeliek Indiánskych bohov – zázračná liana amazonských Indiánov

Vilcacora (Uncaria tomentosa) alebo Uňa de Gato (mačací pazúr) obsahuje alkaloid izopteropodín, ktorý má až magickú účinnosť v aktivizácii imunitného systému. Vo vilcacore obsiahnutý alkaloid rynkofín má schopnosť pôsobiť proti kumulácii krvných doštičiek a trombov, znižuje riziko mozgovej mŕtvice, srdečného infarktu, má pozitívny vplyv na znižovanie krvného tlaku.

Vilcacora sa odporúča pri artritíde, astme, diabetes, zápalových ochoreniach, oparoch, liečbe nádorových ochorení a vírusových ochoreniach, oslabení imunitného systému, bolestiach rôzneho pôvodu, depresiách, menštruačných poruchách, hemoroidoch a kŕčových žilách, chorobách močových ciest, žalúdočných vredoch, neschopnosti otehotnieť, kožné poruchy, poruchách spánku, trvalej únave, prevencia proti voľným radikálom...

Prevencia proti rakovine: človek v sebe nosí rakovinotvorné zárodky. Rozhodujúcim faktorom zníženého alebo zvýšeného rizika rakoviny sú životné podmienky a spôsob života. Ideálnymi podmienkami pre vznik rakoviny je znečistenie životného prostredia elektrosmogom, silné radioaktívne zaťaženie, zvýšený počet denaturovaných potravín, nesprávne používanie syntetických liekov... Preto sa snažte variť zo základných surovín, nakupujte zdravé potraviny a pri príprave jedla sa vyhnite vysmážaným pokrmom a mikrovlnkám. Dodržujte pitný režim a dostatočný pohyb. Kto si teraz hovorí, že sa ho to netýka, že je zdravý, mal by si uvedomiť, že ochorenie na rakovinu vzniká desiatky rokov, kedy postupne dochádza k narušeniu metabolizmu.

Vilcacora môže urobiť veľmi mnoho pre vaše zdravie, ale nie je to zázračný prostriedok. Vilcacora nevykazuje žiadne vedľajšie účinky ako chemoterapia a zvyšuje liečivý účinok iných terapeutických metód, vyrovnáva vedľajšie škodlivé účinky istých typov liečby klasickej medicíny, ktoré telo oslabujú.

Účinok Vilcacory pre zlepšenie svojej kondície ocenia najlepšie športovci.

Vzhľadom na to, že vilcacora silno aktivizuje imunitný systém a obranné reakcie na cudzie telesá v organizme, neodporúča sa podávať osobám, ktoré sú pred alebo po transplantácii kostnej drene a vnútorných orgánov, v prípade transfúzie alebo užívaní krvných preparátov. Vilcacoru by nemali užívať dojčiace matky a tehotné ženy, hemofylici, deti do troch rokov, diabetici a osoby užívajúce hormonálnu terapiu.


Návod na prípravu čaju pre preventívne denné užívanie:

Jednu polievkovú lyžicu vilcacory dáme do 1 litra vriacej vody a asi 15 min. necháme za mierneho varu povariť. Čaj je možné uchovávať v chladničke aj niekoľko dní a priebežne popíjať v malom množstve.


Návod na prípravu čaju pre liečenie:

Jednu polievkovú lyžicu vilcacory dáme do 1 litra studenej vody a asi 50 min. necháme za mierneho varu povariť. Potom scediť a denne vypiť maximálne tri šálky. To je dostatočné množstvo aj v prípade závažnejších ochorení. Po niekoľkých hodinách státia môže získať čaj nahorklú chuť, čo však nie je na závadu.

Pijeme nesladený, alebo mierne osladený medom. Nikdy nie cukrom alebo umelými sladidlami!

Informácie o čaji
Odporúčané dávkovanie 2 - 3 šálky za deň, riaďte sa podľa návodu na použite
Zloženie Uncaria tomentosa
Lokalita
Krajina pôvodu Brazília
Všeobecné informácie
Hmotnosť balenia 140 g. 75 g. (čistá váha)

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: