Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel 1. (Dagmar Lužná)

Makrobiotický léčebný talíř aneb nemoc není nepřítel 1. (Dagmar Lužná)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0005544
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 16,79€
Množstvo: +
-
  -  
Štítky: popis

Titul knihy Makrobiotický liečebný tanier alebo choroba nie je nepriateľ nabáda k prijatiu zdravotných neduhov a k všeobecnej samoliečbe rýdzo prírodnou cestou, a síce činnosťou ľudstvom toľko obľúbenou - jedlom.

Publikácia Makrobiotický liečebný tanier alebo choroba nie je nepriateľ nenahradí farmakologickú liečbu ani lekársku odbornú starostlivosť, rady v nej obsiahnuté však môžu chronické ťažkosti zmierniť, ustáliť a podať pomocnú ruku pri týchto zdravotných problémoch: alergická nádcha, atopický ekzém, vysoká hladina cholesterolu a tukov, vysoký krvný tlak, nízky krvný tlak, menštruačné problémy, ochorenie žlčníka a žlčových ciest, artróza, artritída a únava.

Kniha pozostáva z dvoch častí - odbornej a praktickej. V odbornej časti sa čitateľ zoznámi so zdravotným problémom ako takým, podstatou daného ochorenia, príznakmi a odporúčaniami z pohľadu lekára. V praktickej časti knihy nájdeme nielen ucelené informácie ohľadom prípravy prirodzenej stravy, ale hlavne týždenné jedálničky zostavené podľa ročného obdobia pre uvedené zdravotné problémy tak, aby pri ich praktizovaní došlo k zmierneniu, či vyliečeniu ťažkostí. Znalosť základnej prípravy obilnín, strukovín a zeleniny dáva kľúč k nášmu zdraviu a pocit vlastnej zodpovednosti za svoj život z nás robí zdravé bytosti.

Makrobiotický liečebný tanier je určený čitateľom, ktorí nie sú ľahostajní k svojmu zdraviu, radi by porozumeli svojej chorobe a zoznámili sa s doplnkovými možnosťami riešení svojho zdravotného neduhu.

Do prepracovaného tretieho vydania knihy Makrobiotický liečebný tanier alebo choroba nie je nepriateľ 1. boli zahrnuté najnovšie lekárske poznatky z oblasti klinickej i výskumnej. Publikácia je novo rozšírená o čitateľovi veľmi žiadanú problematiku diabetu, ktorého výskyt v populácii neustále narastá, preto je diabetes jedným z pálčivých lekárskych tém súčasnosti.

Informácie o vydaní
Autor Dagmar Lužná
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788072636839
ISBN 978-80-7263-683-9
Rok vydania 2011
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 367
Väzba hrebeňová
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 177 x 230

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: