Kadidlo Sal (Nepál) - živica

Kadidlo Sal (Nepál) - živica
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Česká republika
Kód produktu: 0006011
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 4,99€
Bez DPH: 4,16€
Množstvo: +
-
  -  

Sal (Shorea robusta) je označenie nielen živice, ale aj stromov, ktoré ju produkujú. Tie sú pomaly rastúce, až 35 m vysoké, vyskytujú sa od strednej Indie až po Himaláje. V budhistickej tradícii sa verí, že sa Budha narodil práve pod týmto stromom, rovnako tak pod jeho korunou došiel k osvieteniu.

Živica Sal z Nepálu sa tradične užíva pri všetkých budhistických aj hinduistických ceremóniách a rituáloch. Je to obľúbené vykurovadlo tibetských šamanov, ktorí sa s jeho pomocou dostávajú do zmeneného stavu vedomia, je významnou súčasťou mnohých ajurvédskych vykurovacích zmesí, vytvára vysoké duchovné vibrácie, ktoré nám dovoľujú spojenie s bytosťami svetla.

Má ale tiež použitie ako afrodiziakum a prostriedok na posilnenie ducha a tela. Dodáva silu a stratenú energiu, zaceľuje a prečisťuje auru, vytvára spirituálnu atmosféru vhodnú pre meditácie, rozjímanie a vhľad do vlastného vnútra, je to významný očistný prostriedok hlavne na duchovnej úrovni.

Živica Sal nepálskych stromov, rastúcich v Himalájach, má inú vôňu ako Sal z Indie. Niekedy je táto živica označovaná ako ambra, lebo pri spaľovaní vydáva hlboko tajomnú, živicovitú, drsnejšiu vôňu so sladkými dotykmi a animálnymi tónmi ambry.

Pre pálenie kadidiel odporúčame kadidelnice z našej ponuky.

Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá

Informácie o kadidle
Doba vykurovania
Druh kadidla živicové
Vôňa živicovitá, drsnejšia vôňa so sladkými dotykmi a animálnymi tónmi ambry
Lokalita
Krajina pôvodu Nepál
Všeobecné informácie
Hmotnosť 20 g.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: