Zázračná detoxikácia (Robert Morse)

Zázračná detoxikácia (Robert Morse)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Citadella
Kód produktu: 0006217
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 15,09€
Množstvo: +
-
  -  

Kniha Zázračná detoxikácia vás naučí, ako očistiť svoje telo od jedov, ktoré ničia vaše zdravie a začať proces komplexnej regenerácie buniek vedúci k skutočnému ozdraveniu. Dr. Robert Morse v nej na pozadí svojich tridsaťročných klinických skúseností a uzdravovania tisíciek pacientov trpiacich od nadváhy až po rakovinu odhaľuje svoj vlastný liečebný systém – zázračnú detoxikáciu.

V tejto knihe nájdete:

  • Všetko o detoxikácii, vrátane odpovedí na otázky: Prečo detoxikovať? Kedy detoxikovať? Čo možno od detoxikácie očakávať? Ako detoxikácia funguje a ako dlho trvá?
  • Vysvetlenie, ako používať konkrétne surové potraviny a bylinky na očistu a ozdravenie každého orgánu a systému a napravenie nerovnováhy v tele.
  • Podrobnosti o vzájomnom prepojení tela, mysle a duše potrebné pre dosiahnutie celoživotného zdravia.
  • Zásady zázračného detoxikačného stravovania a informácie o tom, ako si ich osvojiť a vniesť do života.
  • Nespočetné množstvo ľahko použiteľných odkazov: zoznamy byliniek, recepty na bylinné zmesi, prehľad vlastností jednotlivých potravín, minerálov, fytochemikálií a bunkových solí a iných dôležitých látok, recepty využívajúce živé potraviny, všeobecné usmernenia a návody; a rozsiahly glosár a bibliografiu.


"Jedna vec, ktorú viem o Dr. Morsem s určitosťou, je, že jeho skutky sa zhodujú s jeho slovami. Táto úžasná kniha vás krok za krokom prevedie každým aspektom detoxikácie a budovania celkového zdravia a vitality. Je studnicou informácií ako pre začiatočníkov, tak aj pre tých, ktorý sa usilujú žiť zdravo už nejaký čas." - David Wolfe, generálny riaditeľ: www.rawfood.com, autor kníh Úspešná slnečná diéta a Strava pre krásu

"Veľmi praktická kniha plná informácií. Prostredníctvom vzdelávania pomáha ľuďom pomôcť samým sebe a dlhodobo podporovať vlastné celkové zdravie. Existuje snáď lepší spôsob služby Pánovi, ako vzdelávanie ľudí?" - Gary L. Axley, N.M.D., D.O.; rektor Južnej univerzity naturopatickej medicíny.

"Táto kniha je výsledkom dôkladného výskumu. Mala by patriť do knižnice každého odborníka i laika. Je predurčená na to, aby sa stala klasikou." - Donald Vesser Bodeen, D.C., Ph.D.

"Čítanie tejto knihy je spirituálnym, mentálnym a fyzickým požehnaním pre dokonalé telesné zdravie. Vďaka, Dr. Morse, za túto úžasnú knihu!" - Dr. Ed David, N.D., Centrum zdravotného vzdelávania

Informácie o vydaní
Autor Robert Morse
Vydavateľ Citadella
Edícia
EAN 9788081820380
ISBN 978-80-8182-038-0
Rok vydania 2016
Jazyk slovensky
Informácie o knihe
Počet strán 385
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 190 x 248 x 21

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: