Elegantný náramok Lutien Ónyx a Pyrit (15 cm)

Elegantný náramok Lutien Ónyx a Pyrit (15 cm)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Iva Džubanová - Lutien (originálne šperky)
Kód produktu: 0006558
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 45,99€
Bez DPH: 38,33€
Množstvo: +
-
  -  
Štítky: ónyx, pyrit, lutien, náramok

Elegantný náramok Lutien Ónyx a Pyrit. Ručne zošívaný náramok z prírodných polodrahokamov Ónyx a Pyrit a jemnej Swarovski bižutérie. Veľmi vhodný pre slávnostné príležitosti i do práce. Každý náramok je zhotovený iba v troch kópiách. Na ruke vyzerá skvostne. Vhodný ako darček. Narábajte opatrne, nemáčajte pod vodou. Vytvoríme Vám náramok s polodrahokamom podľa Vašich predstáv - kontaktujte nás.

Vlastnosti: Ónyx podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru, pomáha pri liečbe sluchu, zvlášť pri odstraňovaní nepríjemných šumov, pri poruche rovnováhy, zaostruje zrak, posilňuje imunitný systém, zvyšuje istotu a vytrvalosť, odstraňuje blokády rôzneho druhu, nechuť zmeniť spôsob doterajšieho života, zmierňuje kožné zápaly a infekcie.

Čierny polodrahokam Ónyx nás sprevádza pri hľadaní večnej pravdy, duchovnej múdrosti, nabáda nás k vážnosti sebakontrole a cieľavedomosti.

Pyrit je prírodný polodrahokam prinášajúci vnútorný kľud, múdrosť, podporuje intelekt, objektívny pohľad na svet, podporuje činnosť pečene,sleziny a čriev. Uvolňuje chrbticu a mierni menštruačné bolesti. Pôsobí proti nervozite.

Prináša úľavu od úzkosti, zúfalstva a sklamania. Zlepšuje pamäť a schopnosť vyvolávať spomienky. Pyrit je ideálny kameň ku liečeniu, pretože pôsobí rýchlo. Posilňuje trávenie, pľúca a potláča astmu.

Je cenený ako symbol hojnosti, úspešného podnikania, majetku.

Náramky nemáčame pod vodou, čistia sa na ametystovej drúze alebo mesačným splnom.

Duchovno
Čakra 1.-základná 3.-solar plexus
Znamenie Škorpión, Váhy, Kozorožec
Informácie o náramku / náhrdelníku / náušniciach
Čistenie - mesačný spln
Liečivé účinky - podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru - pomáha pri liečbe sluchu, zvlášť pri odstraňovaní nepríjemných šumov - pomáha pri poruche rovnováhy - zaostruje zrak - posilňuje imunitný systém - zmierňuje kožné zápaly a infekcie.
Lokalita
Krajina pôvodu Slovensko
Všeobecné informácie
Rozmery dĺžka 15 cm (+ 2-3 cm upínanie)

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (25)