Jedlá soda - unikátní přírodní léčba (Mark Sircus)

Jedlá soda - unikátní přírodní léčba (Mark Sircus)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Jota
Kód produktu: 0007225
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 12,29€
Bez DPH: 11,17€
Množstvo: +
-
  -  

Čo keď existuje prírodná, zdraviu prospešná látka, ktorá je lacná, ľahko dostupná a najskôr ju máte doma v kuchyni? Áno, naozaj je to tak. Nazýva sa sóda bikarbóna, hoci vy ju možno poznáte ako jedlú sódu. Roky sa sóda bikarbóna denne využíva ako súčasť celej rady nemocničných procedúr, avšak väčšina ľudí stále nemá potuchy, ako rozsiahly je jej terapeutický potenciál.

Dr. Mark Sircus nám vo svojej novej knihe ukáže, ako táto bežná látka môže poslúžiť na zmiernenie, a možno dokonca aj prevenciu mnohých zdravotných ťažkostí a chorôb. Kniha začína prehľadom základných faktov o všadeprítomnej jedlej sóde a mapuje jej dlhú históriu, kedy ju ľudia využívali ako účinnú domácu medicínu. Potom objasňuje, akú úlohu sóda zohráva pri obnove optimálnej rovnováhy pH, ktorá je, ako zistíme, veľmi dôležitým faktorom pre uchovanie dobrého zdravia.

V ďalšej časti knihy si povieme, jako jedlá sóda a jej vplyv na telesnej pH môže prospieť tým, ktorí trpia širokou škálou zdravotných problémov, chorými obličkami počnúc, cez plesňové infekcie, chrípku a vysoký krvný tlak až po tak závažnú chorobu, ako je rakovina.

A nakoniec sa zoznámime s rozmanitými spôsobmi používania sódy, aby ste si vo svojej situácii mohli vybrať najjednoduchšiu a najúčinnejšiu metódu. Jedlá sóda - unikátna prírodná liečba ponúka moderný prístup k medicíne, ktorej účinnosť je preverená časom, a vyzdvihuje tak nutnosť, aby sme na jedlú sódu začali vnímať v úplne novom svetle. Táto látka, ktorú sme predtým pokladali len za bežnú súčasť pečiva a zubných pást, disponuje mocnými vlastnosťami, ktoré vám pomôžu obnoviť rovnováhu organizmu, získať späť svoje zdravie a pocit pohody a vyvarovať sa budúcich zdravotných problémov.

Obsah knihy (PDF)

Informácie o vydaní
Autor Mark Sircus
Vydavateľ Jota
Edícia
EAN 9788075650955
ISBN 978-80-7565-095-5
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 235
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 355 g.
Rozmery 145 x 210 x 16

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: