Tarot v básních - 78 kariet s knihou (Willie Watson, Marie Brožová)

Tarot v básních - 78 kariet s knihou (Willie Watson, Marie Brožová)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Obhajoba Pastelky
Kód produktu: 0000734
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 21,15€
Bez DPH: 19,23€
Množstvo: +
-
  -  

Unikátne česko - anglické vydanie 78 básní napísaných na všetky karty tarotu od amerického básnika žijúceho v Prahe Willieho Watsona, ktoré Marie Brožová v umeleckom preklade prebásnila do češtiny a podľa básní vytvorila originálnu sadu tarotových kariet.

Prvýkrát v histórii tak môžu tarot používať aj ľudia, ktorí slovo vnímajú lepšie ako obraz, a vďaka výrečnému a opisnému zobrazeniu môžu s kartami pracovať aj úplní začiatočníci.

Podľa odborníkov patrí toto spracovanie tarotu k tým najoptimistickejším, v ktorom pozitívny prístup k životnej skúsenosti víťazí nad hrozbou temnej osudovosti. Ako v celej tvorbe Márie Brožovej sú karty plné farieb a ich princípy sú interpretované hravo, často s humorom a nabádajú k radostnému objavovaniu možností, ktoré nám život ponúka.

Nenechajte sa odradiť zložitou teóriou, nenechajte sa zmiasť zmesou výkladov, nenechajte si vnútiť zdanie, že skutočne fundovane môže posolstvo kariet vyložiť jedine odborník. Z kariet nikto nevyčíta toľko, ako my sami. Keď sa ráno pozrieme na seba do zrkadla, tiež nepotrebujeme asistenciu veštca, aby nám vyložil, ako na tom sme, čo sme zanedbali a na čo sa treba sústrediť.

Karta neveští náš budúci osud, predstavuje princíp, ktorý sa prejavuje v našom živote. Osud sa bude odvíjať podľa toho, ako sa k tomuto princípu staviame, preto žiadna karta nie je dobrá ani zlá.

Informácie o vydaní
Autor Willie Watson, Marie Brožová
Vydavateľ Obhajoba Pastelky
EAN 9788090408210
ISBN 978-80-904082-1-0
Rok vydania 2009
Jazyk česky
Informácie o kartách
Počet kariet 78
Počet strán brožúrky 167
Všeobecné informácie
Hmotnosť balenia 448 g.
Rozmer balenia 129 x 190 x 49

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: