TEA súprava Koral a Kalcit žltý guľôčkový (NG79G28)

TEA súprava Koral a Kalcit žltý guľôčkový (NG79G28)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: TEA originálne náramky (Slovensko)
Kód produktu: 0007989
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 24,99€
Bez DPH: 20,83€
Množstvo: +
-
  -  

Originálny TEA náhrdelník s náramkom z Koralu a Kalcitu žltého v tvare guľôčok. Dĺžka náhrdelníku 42 cm, priemer náramku 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu.

Vlastnosti: Koral bol používaný ako talizman proti urieknutiu a je nositeľom zemskej životnej energie. Nosíme ho na posilnenie energie. Koraly liečia rany a vredy, osviežujú pamäť a odstraňujú nadbytočný telesný tuk. Je priradený k planéte Mars. Používa sa počas menštruácie. Vyvažuje príjem minerálov do tela, lieči zápaly a opuchy, je dobrý na krv. Prináša stabilitu, zvýšenie sexuality, otvára srdce a napomáha sebavyjadreniu.

Kalcit žltý posilňuje našu životnú a osobitú energiu. Prebúdza psychické schopnosti. Prináša stav relaxácie a spirituality a je výborným pomocníkom v meditácii. Prináša dôveru v seba samého.

Povzbudzuje intuíciu, kreativitu, dodáva zdravú istotu v rozhodovaní a v názoroch, podporuje trávenie a látkovú výmenu, pomáha pri kožných obtiažach a zanesení kĺbov. Pomáha pri liečbe syndrómu dráždivého čreva.

Nemáčame pod vodou.

Duchovno
Čakra 1.-základná
Znamenie
Informácie o náramku / náhrdelníku / náušniciach
Čistenie mesačný spln
Lokalita
Krajina pôvodu
Všeobecné informácie
Rozmery Náhrdelník 42 cm Náramok priemer cca 7 cm

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: