Šungit pyramídka - mini (2,5 cm)

Šungit pyramídka - mini (2,5 cm)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Rusko
Kód produktu: 0000810
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 5,99€
Bez DPH: 4,99€
Množstvo: +
-
  -  

Malá šungitová pyramídka vhodná na prípravu obohatenej vody. Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Vynikajúce liečivé vlastnosti šungitu sú známe desaťročia.

Šungit má schopnosť čistiť vodu takmer od všetkých organických látok (vrátane ropných produktov, fenolov a pesticídov), od mnohých kovov a nekovov, baktérií (streptokok), a mikroorganizmov. Nakoľko voda, ktorú pijeme preniká do každej buňky nášho tela je jej kvalita dôležitejšia ako kvalita potravín. Šungit má tú skvelú vlastnosť, že očistí vodu od zárodkov pliesní odstraňuje z nej kal, príchute i zápach, ako aj ťažkých kovov, a preto je šungitová voda unikátny liek. Obohacuje vodu stopovými prvkami, mení jej energeticko - informačnú štruktúru, pohlcuje elektrosmog, neutralizuje geopatogénne zóny, energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky. Dnes sa zázračné schopnosti šungitu a šungitovej vody spájajú práve s prítomnosťou fullerenov, vzácnej formy uhlíka.

Lieči: astmu, anémiu, gastritídu, diabetes, alergie rôznych druhov, pankreas, pečeň, ľadviny a ľadvinové kamene, prechladnutie, žlčník a žlčové kamene, posilňuje imunitný systém a syndróm chronickej únavy.

Bolo zistené, že pri pití tejto vody sa v krvi značne znižuje hladina histamínu, ktorý zohráva veľkú rolu pri vzniku väčšiny alergických ochorení.

V okolí šungitovej pyramídy bol potvrdený zvýšený obsah záporných iónov vo vzduchu, pyramídy sa odporúčajú ako nedeliteľná súčasť vybavenia kancelárie zvlášť keď sa tam nachádza veľké množstvo počítačovej techniky. Účinky elektrosmogu znižuje prekvapivo mnohonásobne.

Okruh pôsobenia pyramídy s výškou 3 cm je cca 3 m.

Šungitové pyramídky sa používajú aj k liečeniu priložením na boľavé miesto: ľahnite si na zem tak, aby hlava smerovala na JUH a nohy na SEVER. Steny pyramídy musia byť takisto orientované podľa svetových strán. Aplikujte 20–60 minút denne.

Ošetrenie: Šungit ošetrujeme roztokom sódy alebo roztokom kyseliny octovej – ponoriť na 2 hodiny cca 1 x za mesiac.

Krajina pôvodu: Karélia, Rusko. Základňa: 2,5 cm. Dodávame s podrobným návodom na použitie.

Koľko percent uhlíka obsahuje Šungit?

Duchovno
Čakra 1.-základná
Znamenie
Informácie o polodrahokame
Liečivé účinky - pohlcuje elektrosmog - neutralizuje geopatogénne zóny - energeticky očisťuje kamene a rôzne šperky - šungitová voda mierni astmu, anémiu, gastritídu, diabetes, alergie rôznych druhov, posilní pankreas, pečeň, obličky - posilňuje imunitný systém - mierni syndróm chronickej únavy
Spôsob používania - prikladanie na telo - šungitová voda - položenie do priestoru
Lokalita
Krajina pôvodu Rusko (Karélia)
Všeobecné informácie
Hmotnosť cca 10 g
Rozmery cca 2,5 x 2,5 x 1,5 cm.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: