Jóga proti bolestem v zádech (Paramhans svámí Mahéšvaránanda)

Jóga proti bolestem v zádech (Paramhans svámí Mahéšvaránanda)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Vishwaguruji Publishing House
Kód produktu: 0008166
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 12,35€
Bez DPH: 11,23€
Množstvo: +
-
  -  

Kniha Joga proti bolestiam v chrbte je praktickým sprievodcom pre každého, kto túži po zdraví a harmónii. Telesné, dychové a relaxačné cvičenia vedú prirodzenou cestou k dosiahnutiu vnútornej telesnej i psychickej rovnováhy, odstránenie stresových blokád a navodenie pocitu pohody a sviežosti.

Pravidelné systematické cvičenie podľa tejto knihy je účinnou prevenciou ťažkostí s chrbtom a zároveň optimálne dopĺňa štandardné liečebné postupy u pacientov trpiacich dlhodobými bolesťami chrbta. Cvičenia možno ľahko začleniť do bežného denného programu, nekladie na cvičiaceho veľké časové ani priestorové nároky a prispôsobuje sa jeho potrebám, zdravotnému stavu aj veku. Cviky sú tematicky vybrané z komplexného systému Joga v dennom živote Paramhans svámiho Mahéšvaránandu v rámci aplikácie tohto systému na liečbu a prevenciu bolestí v chrbte.

Vybraný súbor cvičení v sebe prepája tisícročnú múdrosť a jogovú tradíciu s najmodernejšími poznatkami západnej vedy. Vznikol v spolupráci autora s lekármi a fyzioterapeutmi na základe dlhodobých skúseností z liečebnej praxe lekárov a rehabilitačných pracovníkov i tisícok cvičencov na celom svete.

Informácie o vydaní
Autor Paramhans svámí Mahéšvaránanda
Vydavateľ Vishwaguruji Publishing House
Edícia
EAN 9788097249106
ISBN 978-80-972491-0-6
Rok vydania 2016
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 204
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 525 g.
Rozmery 170 x 240 x 14

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (1)