Učebnice ájurvédy II. (Vasant Lad)

Učebnice ájurvédy II. (Vasant Lad)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Maitrea
Kód produktu: 0008167
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 31,85€
Bez DPH: 28,95€
Množstvo: +
-
  -  

Jadro ajurvédskej praxe, tak ako nám ho predstavuje Dr. Vasant Lad, je pozorovanie každého momentu prostredníctvom plynulého, neprerušovaného toku pozornosti, pri ktorom nedochádza k žiadnej projekciu toho, čo by mohlo alebo malo byť. Uvedomenie si a prijatie toho, "čo je", ukazuje, že semená mentálneho, emocionálneho a fyzického utrpenia sa dajú vnímať a odstrániť skôr, než sa rozrastú do deštruktívneho vzorca alebo rozvinú v chorobu.

Z tejto perspektívy doktor Lad učí systematickej metóde zisťovaniue príčin chorôb a fáz ich rozvoja. Paradigma príčiny a následku (etiológia a patogenéza) je kľúčom k pochopeniu toho, ako je možné chorobe predchádzať vďaka uvedomovania si jemných energetických porúch, ktoré predchádzajú štrukturálnym či funkčným poškodením. Doktor Lad sa s nami delí o bohatstvo svojich klinických skúseností a predkladá nám príčiny a metódy vyšetrovania a posúdenia, ktoré sú kombináciou tých najužitočnejších ajurvédskych a moderných techník liečenia.

Tento prístup je srdcom ajurvédy a v kombinácii s dôkladným pochopením osobnej životnej skúsenosti a vzťahu človeka k svetu a k božskému aspektu neskôr dozrie v schopnosť jasne vidieť príčiny i následky.

Informácie o vydaní
Autor Vasant Lad
Vydavateľ Maitrea
Edícia
EAN 9788075002419
ISBN 978-80-7500-241-9
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 423
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 187 x 250

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (1)