Nejlepší detoxikace léčivými bylinami (Franck Gigon, Patricia Bareau)

Nejlepší detoxikace léčivými bylinami (Franck Gigon, Patricia Bareau)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: CPress
Kód produktu: 0008181
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 8,55€
Bez DPH: 7,77€
Množstvo: +
-
  -  

Tento prehľadný sprievodca vás zoznámi so základnými vlastnosťami najznámejších a najdostupnejších byliniek, a s ich pozitívnym vplyvom na naše zdravie. Nájdete tu mnoho zaujímavých a jednoduchých receptov pre ozdravenie a prečistenie vášho organizmu, aby ste zlepšili svoj zdravotný stav a zvýšili svoju imunitu. Kniha je farebná, pre vašu lepšiu informovanosť doplnená realistickými ilustráciami byliniek.

Detoxikácia organizmu je pre naše telo nutná, pretože je stále vystavované škodlivým vplyvom, ako sú stres, prepracovanie, nedostatok pohybu, znečistené ovzdušie, nevhodná skladba stravy, chemikálie v potravinách a pod. Nahromadenie škodlivín v organizme často spôsobuje únavu, alergie a choroby. Ako môžeme nášmu telu od týchto jedov pomôcť? Najstaršia, ale aj najúčinnejšia metóda spočíva v pravidelnej vnútornej očiste pomocou drenážnych bylín.

Táto knižka vás prevedie procesom detoxikácie, zoznámi vás s najrôznejšími očistnými kúrami, objasní, za akých podmienok ktorú použiť a ktoré byliny sú pre vás najvhodnejšie.

V knihe okrem iného nájdete:

  • detoxikačné kúry pre rôzne zdravotné ťažkosti (únavu, choroby obehového systému, závislosť na nikotíne, tráviace ťažkosti, ochorenia dýchacích ciest atď.)
  • špeciálnu kúru pre športovcov
  • ako vyčistiť telo po požití väčšieho množstva jedla či pitia (alkoholu)
  • detoxikáciu pri rekonvalescencii
  • ako byliny pripravovať a používať
  • podrobný zoznam detoxikačných bylín s radami fytoterapeuta

Franck Gigon je lekár, prednáša fytoterapiu na lekárskej fakulte v Paríži a organizuje na túto tému konferencie pre odbornú verejnosť.
Patricia Bareau je diplomovaná sestra, ktorá prešla univerzitným štúdiom zameraným na fytoterapiu a botaniku. V súčasnej dobe je novinárkou a prispela k napísaniu niekoľkých kníh na tému prírodnej medicíny.

Informácie o vydaní
Autor Franck Gigon, Patricia Bareau
Vydavateľ CPress
Edícia
EAN 9788025124970
ISBN 978-80-251-2497-0
Rok vydania 2011
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 112
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 300 g.
Rozmery 167 x 225

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: