Zvol si život, jaký chceš (Tal Ben-Shahar)

Zvol si život, jaký chceš (Tal Ben-Shahar)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: CPress
Kód produktu: 0008187
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 9,49€
Bez DPH: 8,63€
Množstvo: +
-
  -  

"Posuňte svoj život smerom k šťastiu pomocou malých, ale správnych rozhodnutí!"

Každý okamih nášho života môžeme využiť na nové rozhodnutie, nové voľbe. Doteraz ste situáciu videli ako neriešiteľnou? Predstavte si ju ako výzvu a skúste sa s ňou popasovať. Máte pocit, že už ste rezignovali na zmenu? Skúste vidieť svoju pozíciu z iného pohľadu, a urobte síce malé, ale iné rozhodnutie ako doteraz. Konajte, a premeňte svoje plány a sny na skutočnosť! Táto kniha patrí medzi svetové bestsellery. Vo 101 každodenných situáciách nájdete podnety, ktoré vás budú inšpirovať k pozitívnym zmenám.

Pozrite sa na svoju situáciu inými očami a zmeňte svoj život! Šťastie je polapitelné! Táto kniha, patriaci medzi svetové bestsellery, vás naučí v živote nachádzať a uvidieť podnety, ktoré v nás vyvolajú pocity šťastia. Počas čítania si uvedomíte, ako malé, zdanlivo nevýznamné rozhodnutia nám môžu významne zmeniť život k lepšiemu, a objavíte všade okolo seba veľa pozitívnych momentov, ktoré ste doteraz vo svojom každodennom pachtenie nevnímali. Na príklade 101 každodenných situácií vám autor ukazuje jednoduchú cestu k pozitívnym zmenám, pretože každý okamih nášho života môžeme využiť na nové rozhodnutie, novej voľbe.

"Tal Ben-Shahar objasňuje jednotlivé prvky šťastnejšieho života v krátkych kapitolách, ktoré inšpirujú čitateľa, aby sa hlbšie zamysleli nad svojím životom, začali konať a premenili idey na skutočnosť." - Gretchen Rubinová, New York Times - autorka bestselleru Projekt šťastie.

Tal Ben-Shahar, odborník na pozitívnu psychológiu, je okrem iného autorom New York Times bestselleru Happier. Túto knihu napísal na základe najnovších psychologických výskumov.

Obsah knihy (PDF)

Informácie o vydaní
Autor Tal Ben-Shahar
Vydavateľ CPress
Edícia
EAN 9788026406501
ISBN 978-80-264-0650-1
Rok vydania 2015
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 232
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 350 g.
Rozmery 145 x 205

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: