Lapis lazuli prívesok Ag špic (4 cm) ID8202

Lapis lazuli prívesok Ag špic (4 cm) ID8202
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Pakistan
Kód produktu: 0008202
Dostupnosť: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni)
Cena: Tovar je dostupný (dodacia lehota 2 dni) 16,99€
Bez DPH: 14,16€

Dostupné možnosti

Šnúrka na prívesok:


Množstvo: +
-
  -  

Lapis lazuli (lazurit) tromlovaný v tvare špicu, s úchytom zo striebra. Vhodný na zavesenie na koženú šnúrku. Dĺžka: 4 cm. Cena je za 1 kus. Lapis je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti.

Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie. Pomáha zapamätať si a vedieť reprodukovať naučené vedomosti. Harmonizuje činnosť štítnej žľazy a posilňuje celú oblasť hrdla (hlasivky, mandle). Zbavuje telo toxínov.

Pomáha pri depresiách, bolestiach hlavy, menštruačných bolestiach (nosiť ako náhrdelník), bolestiach končatín, pichnutí hmyzom (zľahka potierať okolie bodnutia kameňom alebo elixírom) a iných zápaloch (najmä nosných dutín).

Predchádza nervovým záchvatom, kŕčom, závratom, epilepsii a porážke a je vhodný aj pri skleróze multiplex. Podporuje očistu DNA, pomáha pri problémoch s hypofýzou.

Podporuje sluch a pomáha pri problémoch s Eustachovou trubicou. Pomáha vytvoriť nové nervové spojenia pri poškodeniach až strate sluchu. Zlepšuje zrak. Pomáha pri ochoreniach lymfatických ciest. Očisťuje lymfu. Zvyšuje silu, chuť do života, mužnosť, duševnú čulosť. Chráni pred elektrosmogom - pred žiarením z počítačov, mobilov apod.

Revitalizujeme ho mesačným splnom alebo položením na krištáľovú drúzu, nikdy nie v soli.

English:

Name: Lapis Lazuli
Features: Love, Protection, Power, Healing.

Duchovno
Čakra 5.-hrdlo 6.-"Tretie oko"
Znamenie Vodnár, Panna, Ryby, Kozorožec
Lokalita
Krajina pôvodu Pakistan
Všeobecné informácie
Dĺžka prívesku 4 cm.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: