Lapis lazuli prívesok Retro (4 cm) ID8203

Lapis lazuli prívesok Retro (4 cm) ID8203
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Pakistan
Kód produktu: 0008203
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 16,99€ 11,89€

1 ks a viac - 11,89€
Množstvo: +
-
  -  

Retro prívesok Lapis lazuli (lazurit) tromlovaný v oválnom tvare, v objímke z chirurgickej ocele a motívom v tvare kvetu. Dĺžka: 4 cm.

Lapis lazuli je prírodný polodrahokam indigovo modrej farby zo zlatými pyritovými zrnkami. Lapis lazuli je nazývaný kameňom atlantskej múdrosti.

Vlastnosti: Lapis lazuli podporuje koncentráciu a sústredenie. Pomáha zapamätať si a vedieť reprodukovať naučené vedomosti. Harmonizuje činnosť štítnej žľazy a posilňuje celú oblasť hrdla (hlasivky, mandle). Zbavuje telo toxínov.

Pomáha pri depresiách, bolestiach hlavy, menštruačných bolestiach (nosiť ako náhrdelník), bolestiach končatín, pichnutí hmyzom (zľahka potierať okolie bodnutia kameňom alebo elixírom) a iných zápaloch (najmä nosných dutín).

Predchádza nervovým záchvatom, kŕčom, závratom, epilepsii a porážke a je vhodný aj pri skleróze multiplex. Podporuje očistu DNA, pomáha pri problémoch s hypofýzou.

Podporuje sluch a pomáha pri problémoch s Eustachovou trubicou. Pomáha vytvoriť nové nervové spojenia pri poškodeniach až strate sluchu. Zlepšuje zrak. Pomáha pri ochoreniach lymfatických ciest. Očisťuje lymfu. Zvyšuje silu, chuť do života, mužnosť, duševnú čulosť. Chráni pred elektrosmogom - pred žiarením z počítačov, mobilov apod.

Revitalizujeme ho mesačným splnom alebo položením na krištáľovú drúzu, nikdy nie v soli.

English:

Name: Lapis Lazuli
Features: Love, Protection, Power, Healing.

Duchovno
Čakra 5.-hrdlo 6.-"Tretie oko"
Znamenie Vodnár, Panna, Ryby, Kozorožec
Lokalita
Krajina pôvodu Pakistan
Všeobecné informácie
Dĺžka prívesku 4 cm.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: