Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest (Mantak Chia)

Čchi kung pro zdravou prostatu a pohlavní svěžest (Mantak Chia)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Fontána
Kód produktu: 0008263
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 15,99€
Bez DPH: 14,54€
Množstvo: +
-
  -  

Táto príručka pre obnovenie zdravia mužských pohlavných orgánov a udržiavanie kvalitného sexuálneho života do vysokého veku obsahuje podrobné pokyny nielen k technikám na odstraňovanie energických blokád reprodukčných orgánov a obnovu jej fyziologickej funkčnosti, ale aj storočiami preverené metódy liečby zvýšenej prostaty a prevencie rakoviny tejto žľazy. Prináša tiež veľmi cennú zostavu cvikov pre každodennú prax a praktické inštrukcie doplnené dôležitými informáciami o výživových a bylinných doplnkoch.

Autori tiež objasňujú princípy masáže na povzbudenie sexuálnej energie a regeneráciu prostaty a zoznamujú s taoistickými praktikami, ktoré boli donedávna udržiavané v tajnosti a ktoré využívajú pohlavné sily k účinnej liečbe rôznych telesných orgánov. Všetky popisy sú pre názornosť doplnené množstvom ilustrácií. Hoci je väčšina spomínaných postupov zameraná predovšetkým preventívne, obsahuje kniha aj niekoľko dôležitých techník s liečebnými a regeneračnými účinkami, ktoré môžu využiť aj pacienti v rôznych fázach ochorenia.

Mantak Chia je svetovo uznávaný majster čchi-kungu a vnútornej alchýmie. Jeho systém Univerzálne liečivé Tao si za takmer štyri desiatky rokov získal desiatky tisíc oddaných nasledovníkov po celom svete.

Informácie o vydaní
Autor Mantak Chia
Vydavateľ Fontána
Edícia
EAN 9788073369033
ISBN 978-80-733-6903-3
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 192
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 140 x 200

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (1)