Jsi čaroděj/ka? (Inelia Benz)

Jsi čaroděj/ka? (Inelia Benz)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Zlatý květ
Kód produktu: 0008269
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 14,89€
Bez DPH: 13,54€
Množstvo: +
-
  -  

Kniha Jsi čaroděj/ka? je prevratná kniha o mágii, mimoriadnych schopnostiach a intuícii, našej skrytej vnútornej múdrosti. Prekonáva mnohé tabu a stereotypné predstavy s mágiou a postavami Čarodeja či Čarodejnice spojené.

Vieš niekedy dopredu, čo sa stane? Máš tendenciu odpovedať skôr, než dostaneš otázku? Chodia si k tebe priatelia pre radu alebo odpovede? Vieš si vytvoriť parkovacie miesto? Chceš zistiť, či máš mimoriadné schopnosti alebo ich chceš získať? Chceš byť alebo už si Čarodejník / ka? Kniha preskúmava výnimočné schopnosti ako sú telekinéza, empatia alebo astrálne cestovanie na základe osobných skúseností, ktoré autorka s ich využitím sama má. Jednoducho a zrozumiteľne ti ukáže, ako si môžeš vyskúšať, či tieto schopnosti tiež máš a ak ich nemáš, ako ich môžeš rozvinúť.

Do hĺbky vysvetlí, kto je to Čarodejnica, čo cesta Čarodejnice obnáša a akými inými cestami sa môže osoba, ktorá tieto výnimočné schopnosti má alebo sa o ne zaujíma, vydať. Vysvetľuje, ako je to s našou intuíciou, naším vnútorným hlasom, ako ju využiť v bežnom živote a vyhnúť sa tak s jej pomocou pasce duchovného ega alebo samozvaným duchovným radcom.

Informácie o vydaní
Autor Inelia Benz
Vydavateľ Zlatý květ
Edícia
EAN 9788090690103
ISBN 978-80-906-9010-3
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 240
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 300 g.
Rozmery 130 x 200 x 12

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: