Super Recepty pro kojence a nejmenší děti (Annabel Karmel)

Super Recepty pro kojence a nejmenší děti (Annabel Karmel)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0008317
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 15,59€
Bez DPH: 14,17€
Množstvo: +
-
  -  

Kto chce pre svoje dieťa to najlepšie, zaručene s touto knihou neoľutuje. Pretože kto iný by mal o problematike detskej výživy vedieť viac ako Annabel Karmel, svetoznáma populárna autorka publikácií o výžive a kvalifikovaná kuchárka.

V knihe nenájdete obyčajné recepty, ale recepty zaručené, nad ktorými vaše dieťa nikdy neohrne nos. Annabel Karmel vás prevedie prvými piatimi rokmi života dieťaťa, od jeho odstavenia a kŕmenia pri prerezávaní zúbkov, cez čiperné batoľa až po desiaty pre predškoláka.

Rovnako ako Annabel diskutuje otázky bio versus geneticky upravované či čerstvé versus konzervované potraviny, nezabúda ani na vysvetlenie základných vlastností určitých potravín a na to, čím výživa vaše dieťa obohatí v priebehu jeho rastu, ako zvýši jeho sústredenie alebo podporí jeho energiu. Vďaka informáciám o alergiách na určité potraviny či o ich neznášanlivosti, tipom na vegetariánske jedlá a niekoľkých autorkiným zaručeným jedálníčkom sa Super Recepty pre dojčatá a najmenšie deti určite stanú vaším nenahraditeľným každodenným pomocníkom.

Informácie o vydaní
Autor Annabel Karmel
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788072634859
ISBN 978-80-7263-485-9
Rok vydania 2009
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 200
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 1,05 kg.
Rozmery 240 x 240

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (1)