Kundaliní jóga pro západní svět (Svámí Šivánanda Rádha)

Kundaliní jóga pro západní svět (Svámí Šivánanda Rádha)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Fontána
Kód produktu: 0008545
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 14,65€
Bez DPH: 13,32€
Množstvo: +
-
  -  

Svámí Šivánanda Rádha je vynikajúcou duchovnou učiteľkou a jednou z najuznávanejších autorít v oblasti kundalini jogy a psychológie jogy.

Kniha Kundaliní: jóga pre západný svet vás prenesie za všetky obmedzenia vžitých predsudkov a názorov, prenesie vás na úroveň, z ktorej budete schopní nielen rozpoznať silu a schopnosti svojej mysli, ale stanete sa zároveň jej ozajstnými pánmi. Pomocou presných cvičení, špeciálnych meditácií a úvah odhalíte mimoriadny potenciál - potenciál pre vytvorenie novej osobnosti, potenciál pre rast odvahy a uvedomenia.

Svámí Šivánanda Rádha nehrá s čitateľom metafyzickú hru; netvári sa ako tajomná strážkyňa ezoterického tajomstva. Odtajnila kundalini jogu a predkladá jej praktiky spôsobom, ktorý je jasný, jednoduchý a použiteľný. Pripomína nám najvýznamnejšie hodnoty života. Učí nás, ako rozvíjať náš latentný duchovný potenciál. A učí nás, ako plynúť s procesom vývoja, ktorý nakoniec vyzdvihne náš vnútorný svet na vyššiu úroveň existencie. Podľa nej záleží duchovný rast na umenie vyhýbať sa vonkajším tlakom a naučiť sa byť nezávislý na čomkoľvek, čo nie je vnútorné.

Autorka sa opiera o tradičnú štruktúru čakier, do ktorej šikovne prepletá svoje témy a postupne ich rozširuje. Každú čakru používa ako odrazový mostík, z ktorého predstavuje nové myšlienky a rozvíja tie, ktoré už boli prezentované. Symboliku hinduistických božstiev dokázala vyjadriť praktickým spôsobom; vyložila ju tak, aby žiak pochopil, že tieto mýtické sily sú pre neho symbolom toho, čo má na svojej vývojovej ceste vykonať. Svámí Radha napĺňa celú túto knihu rýdzim vhľadom, nech preberá lásku, sex, predstavivosť, jazyk, piesne, dotyky, hriech, liečenie či iné zásadné témy.

Informácie o vydaní
Autor Svámí Šivánanda Rádha
Vydavateľ Fontána
Edícia
EAN 9788073362690
ISBN 80-7336-269-4
Rok vydania 2006
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 318
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 430 g.
Rozmery 147 x 215 x 27

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: