Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti (Nick Ortner)

Poklepávání - Cestou EFT k úlevě od bolesti (Nick Ortner)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0008553
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 12,79€
Bez DPH: 11,63€
Množstvo: +
-
  -  

Chronickou bolesťou dolnej časti chrbta trpí čoraz viac ľudí. Normálnym "riešením", na ktoré sme zvyknutí, je vyhľadať viac lekárov, navštíviť viac ordinácií, nechať si aplikovať viac injekcií a užívať ešte viac liekov, jednoducho všetkého, čo je potrebné k obvyklej liečbe. Keď sa ale normálna bolesť zmení na chronickú, konvenčná medicína nestačí. Čo teda môžeme robiť?

Zbavte sa bolesti technikou poklepávania. Táto kniha stanovuje plán, ktorý čitateľa krok za krokom učí, ako používať poklepávanie alebo EFT (techniku ​​emočnej slobody) na zníženie alebo odstránenie chronickej bolesti. Pomocou vedeckého výskumu bolesti, stresu a poklepávania otvára čitateľovi oči v tom, ako mocné môže poklepávanie byť, a načrtáva rady a techniky pre riešenie bolestí ako krátkodobých, tak i chronických. Preklepajte sa až k jadru bolesti.

Nick Ortner privádza čitateľa na cestu, ktorá začína na povrchu - preklepaním sa k miestu bolesti - a presúva sa do hlbších rovín, z ktorých bolesť skutočne pramení. S jednoducho aplikovateľným návodom a cvičeniam, ktoré vedú čitateľa do vlastnej minulosti, Nick Ortner pomáha liečiť emocionálnu bolesť a základné presvedčenie, ktoré nás často držia späť. Tiež sa zaoberá témami, o ktorých súvislosti s chronickou bolesťou množstvo ľudí nemá vôbec tušenie, ako napríklad ako sa odpútať od minulosti, vytvoriť si osobné hranice, ako nakladať s osobnými vzťahmi či ako pracovať skrze hnev.

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako môžu mozog a telo vytvárať bolesť, zvyšovať ju a predlžovať. Na stránkach tejto knihy autor pomáha čitateľom pochopiť, čo je príčinou ich bolesti, a poskytuje im nástroje na dosiahnutie kompletnej a trvalej úľavy od bolesti. Avšak ide ešte o oveľa viac ako úľavu od bolesti, umožňuje čitateľovi získať späť ich telo, aby mohli žiť život, po ktorom najviac túžia.

Informácie o vydaní
Autor Nick Ortner
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788075541222
ISBN 978-80-7554-122-2
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 240
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 420 g.
Rozmery

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: