Tvoje telo, môj domov (Veronika Zíšková)

Tvoje telo, môj domov (Veronika Zíšková)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: FO ART
Kód produktu: 0008606
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 8,35€
Bez DPH: 7,59€
Množstvo: +
-
  -  

Hlboká kniha Veroniky Zíškovej, terapeutky a vnútornej sprievodkyne, rozpráva o prenatálnom a postnatálnom živote človeka, to znamená deväť mesiacov pred a po narodení. Autorka v nej opisuje nielen prepojenie mamy s dieťaťom, ale učí nás spoznať sa a milovať v sebe to, čo je božské. Len tak môžeme byť silnými ženami a matkami. Ak duša mami súznie s dušou dieťaťa nastáva spokojnosť.

Prenatálny vek alebo 9 mesiacov v prenosnom domove pre nás ešte nenarodených je rovnako dôležitých ako ktorékoľvek iné životné obdobie. Priblížim Vám konkrétnejšie, čo zažívame vo vnútri vás. Vnútorný domov, slovo, ktoré symbolizuje lásku, obetu, podporu. Niekomu evokuje týchto 5 písmen prázdny hotel, niekomu zase teplo a blčiaci oheň. Pre ešte nenarodené bábätko tento ohnivý alebo chladný hotel vytvára matka.

Kniha, ktorá zaujme vzhľadom a jej obsah vás pohltí. Či ste už mami, alebo materstvo plánujete. Nie je typická mamičkovská kniha rád. Univerzálne návody nečakajte, za to sa pripravte na skvelú jazdu za sebapoznaním.

Informácie o vydaní
Autor Veronika Zíšková
Vydavateľ FO ART
Edícia
EAN 9788089664764
ISBN 978-80-89664-76-4
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 71
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 210 g.
Rozmery 145 x 210 x 4

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: