Arkturiáni - strážci Mléčné dráhy (Tom Kenyon)

Arkturiáni - strážci Mléčné dráhy (Tom Kenyon)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anch Books
Kód produktu: 0008670
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 18,06€
Bez DPH: 16,42€
Množstvo: +
-
  -  

Arkturiáni sú už od dávnych čias strážcovia a ochrancovia ľudstva. Odkiaľ pochádzajú, aké úlohy prevzali a ako nás podporujú - o tom tu rozpráva osem z nich. Je medzi nimi lekár, vedec, ákášický knihovník, bojovník, majster meditácie, tiež Sanat Kumara, Ješua ben Jozef a Mária Magdaléna. Hovoria zo svojej perspektívy o skutočnostiach, s ktorými sa stretávajú a o spôsoboch pomoci ľudstvu. Vďaka skvelým komunikačným a interpretačným schopnostiam Toma Kenyona dostali tieto správy písomnú formu. Arkturiáni sú výnimočné, odvážne a veľmi rozvinuté bytosti.

Súčasťou knihy je CD s arkturiánskými zvukovými kódmi, ktoré obsahuje dve zvukové meditácie: Prvá sa volá Nakuru. Uľahčuje meditáciu, ktorá je úžasným, jemným a jednoduchým nástrojom na skúmanie iných dimenzií, vstupom cez "kura", čo znamená cez bránu k večnosti. Druhá meditácia je Arkturiánska regenéza. Približuje poslucháčovi kolísanie svetla v Arkturiánskej Komore regenézie, čo je komora znovuzrodenia na Arkturiánskej vesmírnej lodi. Pri tejto kontemplácii môžete precítiť, ako vibrácie zvukových vzorcov Komory regenézie rezonuje celým vaším telom. Tieto reakcie sú biologické odpovede na svetelnú infúziu, ktorej sa vám počúvaním dostáva.

Tom Kenyon je priekopníkom v práci s hlasom a zvukom. Svoj hlas s rozpätím takmer štyroch oktáv a skladateľskej zručnosti využíva k zmenám stavov mozgu a premene vedomia. Viac ako pätnásť rokov pôsobí ako psychoterapeut v oblasti výskumu mozgu. Má neobyčajnú schopnosť "naladiť" svoj mozog na akúkoľvek frekvenciu, čo mu uľahčuje komunikáciu s bytosťami iných dimenzií.

Informácie o vydaní
Autor Tom Kenyon
Vydavateľ Anch Books
Edícia
EAN 9783945803158
ISBN 978-3-945803-15-8
Rok vydania 2017
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 292
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 415 g.
Rozmery 140 x 200 x 22

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: