Jemný energetický dotek (Barbara E. Savin)

Jemný energetický dotek (Barbara E. Savin)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0008672
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 12,45€
Bez DPH: 11,32€
Množstvo: +
-
  -  

Predstavte si, že ste schopní využiť silu svojej mysle za účelom liečenia pomocou univerzálnej energie len tým, že ju požiadate.

Liečba dotykom

Jemný dotyk energie forma liečivej energie propagovaná Barbarou Savin používa iba úmysel na začatie procesu liečby jednotlivca.

Techniky samoliečenia dotykom

V tejto knihe sa čitatelia naučia Barbarine základné praktické techniky pre uľahčenie telu prirodzených schopností liečiť sa samo. Prínosom tejto knihy je, že zatiaľ čo predkladá vlastné výsledky, predstavuje aj liečebné procedúry a postupy, ktoré často vedú k skracovaniu liečby a urýchlenie hojenia.

Autorkiné úspechy v sebaliečbe

Jemný dotyk energie je forma liečivej energie obzvlášť účinná pre zvládanie bolesti a úspešne je používaná aj na liečbu depresie a úzkosti, kožných problémov, srdcových chorôb, dokonca aj rakoviny, u ktorej zmierňuje najhoršie vedľajšie účinky klasickej liečby, a všeobecne pomáha organizmu viesť vlastné zdroje k tomu, aby mu bolo lepšie.

Názorné a praktické spracovanie pre ľahšie pochopenie

Kniha Jemný dotyk energie obsahuje cez 50 fotografií a jednoduchých vysvetlení čakier, aury, toku a blokácia energie v tele, sprevádza čitateľa procedúrou liečenia pomocou energie, vrátane prikladania rúk na miestach u rôznych ochorení a na konci prináša záverečné porovnanie.

Informácie o vydaní
Autor Barbara E. Savin
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788075541352
ISBN 978-80-7554-135-2
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 232
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery -

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: