DNA Bohů (Chris H. Hardy)

DNA Bohů (Chris H. Hardy)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Fontána
Kód produktu: 0008694
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 16,15€
Bez DPH: 14,68€
Množstvo: +
-
  -  

Chris Hardyová, bádateľka rozvíjajúca revolučné dielo Zecharia Sitchina, dokazuje, že "bohovia" z dávnych mýtov, návštevníci z planéty Nibiru, nás stvorili s použitím svoje vlastnej "božskej" DNA, ktorú najprv získali zo svojej rebrovej kostnej drene, aby neskôr v tomto diele pokračovali milostnými aktmi s prvými ľudskými ženami.

Hardyová čerpajúca z početných posvätných textov detailne popisuje genetické manipulácie na ľudstve vykonávané anunnackou vedkyňou Ninmach, za pomoci Enkiho a Hermesa. Odhaľuje, že prvý výtvor Ninmach, žena menom Tiámat / Eva, obsahovala viac mimozemskej DNA než predchádzajúci model Adama a že biblický Noe predstavuje zavŕšenie jej práce. Pri skúmaní vojny medzi anunnackými bratmi Enki a Enlilom Hardyová odhaľuje, ako predstavy o hriešnosti a menejcennosti žien vzišli z Enlilových snáh zotročiť a vyhladiť ľudstvo, v čom mu opakovane zabránili Enki s Ninmach.

Autorka ďalej opisuje, ako bola o tisíce rokov neskôr posvätná sexualita, ktorá bola ľuďom vštepovaná a ktorú stále vidíme v tantrickej praxi, potlačená patriarchálne koncepcií prvotného hriechu a ako na nevinnú Evu padla vina za vyhnanie ľudí z Edenu a upadnutie do nemilosti. Hardyová dokazuje, že boh, ktorý nás stvoril, nebol totožný s bohom, ktorý nás vyhnal z Edenu, a dospieva k záveru, že k žiadnej apokalypse nedôjde, pretože dualita dobra a zla nikdy skutočne neexistovala - išlo iba o znepriatelených bohov, ktorí medzi sebou bojovali a zatiahli ľudstvo do svojho súperenie o moc.

Tento ucelený psychologický rozbor, ako bola dlhá a pokračujúca história ľudských konfliktov utváraná bojom medzi dávnymi "bohmi", nám umožní prekročiť rámec uvažovania "(moje) dobro versus (tvoje) zlo", ktorý nám vnútil Enlil, a začať si konečne sami riadiť náš planetárny osud.

Chris H. Hardyová, Ph.D., je držiteľkou doktorátu v etnopsychologii. Ako kognitívna vedkyňa a bývalá výskumníčka v Laboratóriách psychofyzikálneho výskumu na Princetonskej univerzite sa mnoho rokov venuje skúmaniu nelokálneho vedomia prostredníctvom teórie systémov, teórie chaosu a hlavne teórie sémantických polí.

Informácie o vydaní
Autor Chris H. Hardy
Vydavateľ Fontána
Edícia
EAN 9788073369200
ISBN 978-80-7336-920-0
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 286
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 400 g.
Rozmery 148 x 210

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: