Mysterium smrti (Helena Zelenková)

Mysterium smrti (Helena Zelenková)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Vodnář
Kód produktu: 0008699
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 8,15€
Bez DPH: 7,41€
Množstvo: +
-
  -  

Pre našu kultúru nadišiel vhodný čas, aby smrť znovu zaujala svoje stratené miesto v našom živote a navrátila životu jeho hĺbku. Ide o posvätný princíp, ktorý z človeka robí ľudskú bytosť a jeho pozemskému počínaniu vracia kvalitu, ktorá ho vedome spája s prazákladom Bytia, ak chceš s Bohom. Kde inde začať s pochopením smrti než pri sebe. Takmer všetci ľudia sa však smrti boja, preto s ňou tiež bojujú, čo je človeka nehodné. Každý takýto boj vyvolá veľký chaos. Na človeka pôsobí veľké množstvo dovtedy nespracovaných pocitov a nepochopených životných lekcií, ktoré znovu vstupujú do vedomia a sú poslednou príležitosťou k vyliečeniu duše v procese umierania. Táto skúsenosť je jedinečnou možnosťou k vyliečeniu strachu, koreňa všetkých chorôb, žiaľu, bolesti a šokov. Dá sa tiež povedať, že keď nie skôr, má práve smrťou dôjsť k pochopeniu, že ľudská bytosť nie je obmedzená len na fyzické telo.

Podobne ako má voda viac štruktúr a skupenstvo, má ľudská bytosť nielen telo fyzické, ale aj dušu a ducha. V tomto poňatí potom smrť znamená len to, že sa ľudská duša odpúta od tela, svojich väzieb a lipnutí a takto očistená sa pripojí k duchu, s ktorým potom vytvorí posvätnú Jednotu. Až to ľudia pochopia, úplne sa zmení úroveň ich vedomia, vyspelosti, ak chcete energetických vibrácií, ktoré sa teraz na Zemi usídlili. Úplne zmiznú vojny a násilie, lebo všetko je vytvorené len nízkou úrovňou ľudského vedomia. Ľudia sa totiž stretávajú len s tým, čo si sami na seba vytvorili. Je to ich vlastný tieň, ktorého si nie sú vedomí. Nepoznaná stránka seba samého.

Milý čitateľ, táto kniha je o tvojom živote. Pomôže ti, aby si poznal posvätnosť smrti v procese umierania, pomôže ti, aby si našiel silu v pomôcť svojim blížnym, ale predovšetkým ti pomôže k poznaniu seba samého. Si totiž ďaleko viac - si život sám.

Informácie o vydaní
Autor Helena Zelenková
Vydavateľ Vodnář
Edícia
EAN 9788074391330
ISBN 978-80-7439-133-0
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 84
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 240 g.
Rozmery 150 x 210

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: