Prívesok Tyrkys (4,5 cm) ID8722

Prívesok Tyrkys (4,5 cm) ID8722
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Čína
Kód produktu: 0008722
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 9,99€
Bez DPH: 8,33€

Dostupné možnosti

Šnúrka na prívesok:


Množstvo: +
-
  -  

Prívesok z prírodného polodrahokamu - Tyrkysu, jedinečný kus. Dĺžka: 4,5 cm.

Vlastnosti: Tyrkys ochraňuje pred psychickým útokom i pred vplyvmi znečisteného prostredia, čím podporuje dlhovekosť. Upokojuje myseľ, vyvažuje extrémne výkyvy nálad, vzpružuje pri vyčerpaní. Pomáha nám vymaniť sa z komplexu "obete" a prebrať zodpovednosť za to, čo sa s nami deje. Ochraňuje pred prílišnou precitlivelosťou na vonkajšie vplyvy.

Tomu, kto ho nosí dodá vnútornú žiaru. Tyrkys je posvätný kameň vo väčšine šamanských kultúr. Šamani ho používajú na vyvolanie dažďa (pričom ho držia v tečúcej vode) alebo ako ochranu pri prekonávaní nebezpečnej vody alebo pri pochodoch za búrky a blesku.

Mierni bolesti hlavy, uší a zubov. Pomáha liečiť problémy so zrakom, pomáha pri strate rovnováhy následkom sklerózy multiplex alebo obrny a pomáha potlačiť začínajúce epileptické záchvaty alebo detské kŕče. Znižuje prekyslenie a pomáha pri reume, dne, problémoch so žalúdkom a vírusových infekciách. Detoxikuje a pôsobí protizápalovo.

Regeneruje mozog a stimuluje mozgovú činnosť. Pomáha zmierniť problémy s pokožkou, zamedzuje prílišnému rastu ochlpenia a pomáha pri hormonálnych nerovnováhach.

Duchovno
Čakra 5.-hrdlo
Znamenie Vodnár, Ryby
Lokalita
Krajina pôvodu Čína
Všeobecné informácie
Dĺžka prívesku 4,5 cm.

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (2)