Jíst jako Buddha (Daniel Zigmond)

Jíst jako Buddha (Daniel Zigmond)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0008750
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 13,35€
Bez DPH: 12,14€
Množstvo: +
-
  -  

Pred dvesto päťdesiatimi rokmi, keď Buddha vytvoril zásady pre nové spoločenstvo mníchov, zaviedol jediné železné pravidlo o jedle: Mnísi by sa mali vyvarovať "konzumácii potravín v nevhodnú dobu".

Mnísi podľa Budhovho pravidla o jedle mohli jesť čokoľvek, ale museli prestať jesť po poludní. Znie to trochu zvláštne a náhodne, ale Budha aj vedci došli k približne rovnakému záveru: Nie je ani tak dôležité, čo jeme, ale kedy.

Budhova diéta, ktorá je postavená na prepojení starobylej múdrosti a modernej vedy, čerpá z Budhovho učenia o jedle a najnovších výskumov obezity a chudnutia a pretvára ich do nového prístupu k diéte - zlatej strednej cesty medzi nezdravým holdováním a nerealistickým odriekaním. Ponúka sviežu alternatívu k stovkám kníh, ktoré nás presviedčajú, že sme príliš leniví alebo príliš zaneprázdnení či príliš hlúpi, aby sme jedli, čo je pre nás dobré, alebo nás núti dodržiavať prísne a tvrdé obmedzenia. Nie je to len diéta - je to životný štýl, ktorý vás urobí šťastnými

Budhova diéta predstavuje nový životný štýl - výživovo stály aj duchovne inšpiratívny. Poskytuje jasný plán a metódu chudnutia, ktorá funguje úplne inak než akákoľvek iná diéta. Pomocou rozumného, ​​vedomého a vedeckého prístupu Buddhovej diéty môžu čitatelia konečne schudnúť.

Informácie o vydaní
Autor Daniel Zigmond
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788075541437
ISBN
Rok vydania
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán
Väzba
Všeobecné informácie
Hmotnosť
Rozmery

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: