Sedmidenní víkend (Ricardo Semler)

Sedmidenní víkend (Ricardo Semler)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: PeopleComm
Kód produktu: 0008862
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 14,15€
Bez DPH: 12,86€
Množstvo: +
-
  -  

Druhá kniha Ricarda Semlera, ktorý sa preslávil tým, že vybudoval najneobvyklejšie pracovisko sveta, Semco. V sedemdňovom týždni nadväzuje na Podivína, rozpracováva príbeh Semca, predkladá zásadné otázky a popisuje niektoré kľúčové parametre práce v 21.storočia. Ak sa vám páčil Podivín, dychtíte sa dozvedieť o ich príbehu viac a či všeobecne hľadáte cesty k tomu, ako robiť v práci viac toho, čo máte naozaj radi, potom bude Sedemdňový víkend pravdepodobne knihou pre vás.

5 dôvodov prečo prečítať

  1. Semco je jediná firma svojho druhu. Priekopníci najradikálnejších foriem firemnej demokracie a slobody. Dokonalá antropologická a socilogická laboratórium. Sedemdňový víkend prináša správu z ďalšej dekády experimentov a skúseností tejto jedinečnej spoločnosti.
  2. Premýšľate o nových formách práce? Premýšľate, ako si zariadiť profesionálny život tak, aby ste mohli robiť, čo možno najviac zmysluplné a užitočné veci bez obáv o zloženky? V knihe nájdete rad nových súvislostí.
  3. Ricardo Semler proste vie písať. Čítavo a vtipne. Kniha má hĺbku, ale zároveň ľahkosť a typický humor.
  4. Premýšľate o svete akosi "globálne"? O tom ako a prečo funguje? Prečo sa ľudia snažia na jednej strane zarobiť astronomické sumy, aby ich potom odovzdali na charitu? O tom, prečo tak často staviame peniaze pred šťastie? Prečo firmy potrebujú trvalo rásť? Na tieto a mnoho ďalších podobných otázok nájdete nové, svieže pohľady.
  5. Páčil sa vám Podivín? Podivín bez sedemdňového víkendu je 1/2 príbehu SEMCO. Teda, ak sa vám Podivín naozaj páčil, táto kniha vás zaiste nadchne tiež.
Informácie o vydaní
Autor Ricardo Semler
Vydavateľ PeopleComm
Edícia
EAN 9788090489042
ISBN 978-80-904890-4-2
Rok vydania 2013
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 335
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 133 x 200

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: