Stratené tajomstvo modlitby (Gregg Braden)

Stratené tajomstvo modlitby (Gregg Braden)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Metafora
Kód produktu: 0008905
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 8,45€
Bez DPH: 7,68€
Množstvo: +
-
  -  

Aké zázraky nám dnes môže priniesť veľké tajomstvo rozhovorov s Bohom?

Gregg Braden viac ako dvadsať rokov pátral po dôkazoch zabudnutého spôsobu modlitby, o ktorom pevne veril, že musí existovať. Pre prekladateľské nepresnosti, chyby a úpravy starovekých textov, ktoré dnes poznáme pod menom Biblia, sa toto tajomstvo k dnešnej západnej civilizácii vôbec nedostalo.

Na svojich cestách však objavil, že v zapadnutých kláštoroch stredného Tibetu sa tento starodávny - a najmä účinný - spôsob stále praktikuje, rovnako ako sa dodnes používa v posvätných obradoch v odľahlých pustatinách amerického Juhozápadu.

Po prvý raz v novodobých dejinách tak máme príležitosť zoznámiť sa s prastarým umením, ktorým možno meniť svet. Netreba kvôli tomu začať chodiť do kostola ani sa učiť slová modlitieb. Reč, ktorej Vesmír rozumie, totiž vôbec netvoria slová. Hovoríme s Ním prostredníctvom našich pocitov. A odpoveďou sú nám splnené želania, radosť a hlboký vnútorný mier…
Prostredníctvom skutočných príbehov a veľmi osobného rozprávania nás autor vedie po ceste za objavením múdrosti týchto večných tajomstiev a zázračnej sily, ktorú môže získať každý z nás.

Informácie o vydaní
Autor Gregg Braden
Vydavateľ Metafora
Edícia
EAN 9788073594657
ISBN 978-80-7359-465-7
Rok vydania 2015
Jazyk slovensky
Informácie o knihe
Počet strán 168
Väzba pevná
Všeobecné informácie
Hmotnosť -
Rozmery 115 x 168

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: