Kvantová láska (Laura Berman)

Kvantová láska (Laura Berman)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Anag
Kód produktu: 0008907
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 14,25€
Bez DPH: 12,95€
Množstvo: +
-
  -  

Zamilovanosť je úžasná skúsenosť ale ako v nej zotrvať čo najdlhšie?

Vyššia úroveň lásky kvantová láska

Akonáhle začne intenzívne vzrušenie z nového vzťahu slabnúť, je jedinou možnosťou znovu obnoviť prvotné kúzlo zamilovanosti, alebo sa uspokojiť s menej naplneným milostným životom. Expertka na lásku, sex a vzťahy Laura Berman však vďaka najnovšiemu vedeckému a metafyzickému výskumu ponúka fascinujúce poznania vyššej úrovni lásky nás pobáda k pohybu vpred, nie späť.

Zlaďte sa s partnerom pomocou kvantovej lásky

Pri štúdiu kvantovej fyziky sme sa naučili zásadnú pravdu skutočnosť, že z molekulárneho hľadiska je každý z nás obyčajnou zásobárňou energie. Laura Berman vysvetľuje, ako môžete využiť vášho vnútorného sveta k vytvoreniu takej úrovne vášne, prepojeniu a blaženosti vo vzťahu, o ktorej ste ani nesnívali. Na základe svojej klinickej praxe, prípadových štúdií, ale i osobných skúseností vás naučí určiť vašu jedinečnú energetickú frekvenciu lásky, a to vďaka mape kvantovej lásky, vedome pracovať s energiou vášho tela, srdca a mysle, vytvoriť si štyri kľúčové záväzky, ktoré zvýšia váš energetický profil, zladiť vašu frekvenciu s partnerom, aj to, ako mať kvantový sex.

Kvantová láska pre každého z nás

Táto kniha, rovnako ako kvantová láska v nej popísaná, je vhodná pre každého, či už hľadáte partnera, alebo žijete vo vzťahu. Dosiahnete nových výšin intimity a získate nový zmysel lásky i života.

Informácie o vydaní
Autor Laura Berman
Vydavateľ Anag
Edícia
EAN 9788075541536
ISBN 978-80-7554-153-6
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 344
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 520 g.
Rozmery 150 x 235 x 20

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku:Podobné alebo súvisiace produkty (1)