Karmická luna (Martina Blažena Boháčová)

Karmická luna (Martina Blažena Boháčová)
Kliknite na obrázok a otvorí sa galéria
Výrobca: Astrolife
Kód produktu: 0008908
Dostupnosť: 1 kus
Cena: 1 kus 16,05€
Bez DPH: 14,59€
Množstvo: +
-
  -  

Luna je nádherná a jej tvár môžeme neustále sledovať na oblohe. Vytvára magické obrazce a jej vplyv na našu psychiku dnes snáď už nikto nepopiera. Pôsobí nielen na nás, ale aj na rastliny, zvieratá, vodné toky. Krásne jej vplyv môžeme pozorovať, keď sme pri mori. V našom tele sa odohráva veľa procesov, ktoré súvisia s Lunou. Navyše Luna v našom horoskope rozpráva o tom, čo po nás chcú ženskí predkovia našej rodovej línie. Rozpráva o našich emóciách, ako cítime a prečo, ako vnímame a prečo, akých citlivých, či necitlivých ľudí si do života priťahujeme a prečo. Luna hovorí o tom, aké emócie do nás vložila naša matka a ostatné ženy. Čo tieto ženy prežívali. A prečo prežívame aj my niečo podobné.

K tejto knihe budú tiež karty. Ďalšie sebakoučovacie karty, s ktorými budete môcť pracovať na svojom osobnom rozvoji, na pochopenie svojej podstaty a na pochopení, prečo ste tu a teraz. Prečo ste práve v tomto bytí podrobovaní rôznym emočným skúsenostiam.

Druhá časť knihy je návod ako spoznať emócie, ktoré práve prežívame a ako s nimi pracovať. V druhej časti knihy nájdete popis výkladov, keď svojmu klientovi vytiahnete jednotlivé karty. Spoznáte tak, čo človek rieši a prečo a budete mu môcť poradiť, ako zmeniť svoje emočné prežívanie.

Informácie o vydaní
Autor Martina Blažena Boháčová
Vydavateľ Astrolife
Edícia
EAN 9788088031109
ISBN 978-80-88031-10-9
Rok vydania 2018
Jazyk česky
Informácie o knihe
Počet strán 120
Väzba brožovaná
Všeobecné informácie
Hmotnosť 440 g.
Rozmery 148 x 210 x 20

Napísať recenziu


Vaše meno:

Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: -           +

Opište kód z obrázku: