Akcia mesiaca

Decembrová akcia 30% na množstvo produktov.

Akcia platí do vypredania zásob!

Zľavy platia v eshope www.taraezoterika.sk na objednávky s doručením poštou, kuriérom alebo osobným prevzatím v kamennej predajni TARA na Konventnej 19 v Bratislave.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Náramok Krištáľ, Tigrie oko s rukou Krishnu guľôčkový ID7783
Náramok z Krištálu a Tigrieho oka v tvare menších guľôčok, s rukou Krishnu. Na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiar..
14,99€ 10,49€ -30%
Náramok TEA Sodalit olivový Štvorlístok (O12)
Náramok z TEA kolekcie, zo Sodalitu, zložený z olív a štvorlístku z nealergického kovu. Priemer 5 cm, na pružnom lanku, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Sodalit predovšetkým mierni strach z chorôb, dodáva odvahu a odstraňuje toxické látky z tel..
9,99€ 6,99€ -30%
Náramok pánsky TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G24)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí, vhodný pre pánov. Priemer 8 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a p..
29,99€
Náramok TEA Citrín a Lapis Lazuli guľôčkový (G36)
Originálny kombinovaný jemný náramok TEA kolekcie z Citrínu a Lapis Lazuli vo forme pravidelných guľôčok dvoch rôznych veľkostí. Priemer 6 cm, na gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Napomáha koncentrácií, sebavedomiu a pocitu šťastia. ..
20,99€ 14,69€ -30%
Vonné tyčinky Darshan Meditation
Vonné tyčinky Darshan Meditation. V balení sa nachádza 20 tyčiniek. Indické vonné tyčinky, s jemnou vôňou. Zapáľte Darshan Meditation vonnú tyčinku, potom sfúknite plameň a umiestnite na vhodné miesto, aby sa vôňa rozplynula po celom dome. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Dragon's Fire (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Dragon's Fire s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Opium (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Opium s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priesto..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Meditation (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Meditation s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Stress Relief (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Stress Relief s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Energising (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Tulasi Energising s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších pr..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Jasmine (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Padmini Ylang Ylang (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Padmini Ylang Ylang. Padmini vonné tyčinky sú vytvorené z čerstvých aromatických bylín, ktoré povzbudzujú zmysly. Ich výroba je starostlivo kontrolovaná, aby sa zachovala vysoká kvalita. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM San Anthony (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Anthony s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 4..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM Horus Eye (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Horus Eye s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky HEM Blue Champa Masala Incense
Hem Blue Champa Masala vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Tulasi Sandalwood Masala
Tradičné indické tyčinky Sandalwood Masala s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných ty..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Gold
Indické vonné tyčinky Satya Gold s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Opium
Indické vonné tyčinky Satya Opium s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Karma
Indické vonné tyčinky Satya Karma s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priestorov. ..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Satya Tree of Life
Indické vonné tyčinky Satya Tree of Life s bambusovými drievkami. Majú príjemnú vôňu relaxačných účinkov a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu priest..
1,99€ 1,39€ -30%
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo
Vonné tyčinky Balaji Palo Santo ručne vyrobené z byliniek pre navodenie pokojnej atmosféry a vyčistenie priestoru od negatívnych vplyvov. Palo santo je mystický strom a doslova znamená sväté drevo. Tradične sa používa na zmiernenie bežných nachlad..
1,99€ 1,39€ -30%
Zmes vonných olejov Snehulienka (10 ml)
Zmes vonných olejov Snehulienka. Objem: 10 ml. Vhodný na prevoňanie miestností počas sviatočných dní v zime. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Zmes vonných olejov Vianočný koktail (10 ml)
Zmes vonných olejov Vianočný koktail. Objem: 10 ml. Vhodný na prevoňanie miestností počas sviatočných dní v zime. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Zmes vonných olejov Mrazík (10 ml)
Zmes vonných olejov Mrazík. Objem: 10 ml. Vhodný na prevoňanie miestností počas sviatočných dní v zime. ..
2,40€ 1,68€ -30%
Zmes vonných olejov Čas adventu (10 ml)
Zmes vonných olejov Čas adventu. Objem: 10 ml. Vhodný na prevoňanie miestností počas sviatočných dní v zime. ..
2,40€ 1,68€ -30%