Amulety

Amulety v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Amulety sú predmety z rôznych materiálov, ktoré podľa tradícií prinášajú šťastie alebo ochranu ich majiteľom. V našej ponuke nájdete ochranné náramky, prívesky a symboly zo staromosadze, nealergických kovov alebo striebra, či iné predmety z polodrahokamov či bavlny.

Amulety máme rozdelené do viacerých kategórií, ktoré nájdete nižšie:

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Ganesha prívesok (3 cm) ID8127
Prívesok z nealergického kovu v tvare indického boha Ganesha z nealergického kovu. Dĺžka: 3 cm. Vhodné zavesiť na hrubšiu retiazku alebo remienok. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je ž..
14,99€
Amulet - Zdravie a vitalita (Strom života) - Ónyx, Krištáľ, Citrín (16 cm)
Amulet - Zdravie a vitalita so motívom Stromu života a polodrahokamami - Ónyx, Krištáľ a Citrín Dĺžka: 16 cm. ..
13,99€
Náramok šťastia s nekonečným uzlom ID7997
Náramok šťastia s nekonečným uzlom červenej farby. Náramok má variabilnú veľkosť, prispôsobí sa zápästiu. ..
3,50€
Náramok šťastia s Keltským uzlom (bižutéria) ID7893
Náramok šťastia s Keltským uzlom z bižutérie. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Náramok Nekonečno (farebná bižutéria) ID7892
Amulet náramok z farebnej bižutérie so symbolom Nekonečna. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Anjelsky ochranný náramok (bižutéria) ID7891
Amulet náramok z bižutérie čiernej a priesvitnej farby s anjelikom z nealergického kovu. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Anjelsky ochranný náramok (bižutéria)
Amulet náramok z bižutérie červenej farby s anjelikom z nealergického kovu . Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Náramok so sloníkom (Labradorit)
Amulet náramok z Labradoritu s príveskom z nealergického kovu v tvare sloníka. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Labradorit mierni poruchy a bolesti chrbtice, reumatizmus, depresie, znižuje krvný tlak, regul..
6,99€
Náramok so sloníkom (Ónyx)
Amulet náramok z Ónyxu s príveskom z nealergického kovu v tvare sloníka. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Ónyx podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru, pomáha pri liečbe sluchu, zvlášť pri odstraňovaní nep..
6,99€
Japa Mala (santalové drevo) ID7760
Japa Mala (thengwa) z exotického dreva oranžovohnedej farby. Japa Mala je indický tradičný ruženec. Mala (sanskrt) v preklade znamená náhrdelník alebo veniec. Počas časov bol prijatý buddhizmom ako thengwa. Thengwa je tradičný tibetský budhisti..
9,99€
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Ruženín)
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Ruženín). Ochranný Amulet zložený z retiazky, kúska tromlovaného polodrahokamu Ruženín a anjelika z nealergického kovu. Celková dĺžka: 7 cm. ..
6,99€
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Citrín)
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Citrín). Amulet zložený z retiazky, kúska tromlovaného polodrahokamu Citrín a anjelika z nealergického kovu. Celková dĺžka: 7 cm. ..
6,99€
Červený náramok s bižutériou ID7578
Červený náramok proti urieknutiu s belasou pukanou guľôčkou a 6 korálkami svetlej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7577
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou pukanou guľôčkou a 6 drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7576
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou pukanou guľôčkou a 6 korálkami prievitnej a ružovej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroz..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7575
Červený náramok proti urieknutiu so zelenou pukanou guľôčkou a 12 korálkami prevažne prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohro..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7574
Červený náramok proti urieknutiu so žltou pukanou guľôčkou a 6 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroze..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7573
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou facetovanou guľôčkou a 16 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7572
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou facetovanou guľôčkou a drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7571
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a matnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7570
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a priesvitnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7569
Červený náramok proti urieknutiu s tmavozelenou facetovanou guľôčkou. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Červený náramok s bižutériou ID7568
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou facetovanou guľôčkou. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Kvet života - zlatá nálepka (14 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 14 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý ..
7,99€
Kvet života - zlatá nálepka (8 cm)
Nálepka Kvet života zlatej farby. Priemer 8 cm. Nálepku je možné nalepiť kamkoľvek, kde sa Vám bude páčiť. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý s..
5,99€