Amulety

Amulety v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Amulety sú predmety z rôznych materiálov, ktoré podľa tradícií prinášajú šťastie alebo ochranu ich majiteľom. V našej ponuke nájdete ochranné náramky, prívesky a symboly zo staromosadze, nealergických kovov alebo striebra, či iné predmety z polodrahokamov či bavlny.

Amulety máme rozdelené do viacerých kategórií, ktoré nájdete nižšie:

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Japa Mala (Tulsi)
Japa Mala z indického kríka Tulsi. Japa Mala je indický tradičný ruženec. Mala (sanskrt) v preklade znamená náhrdelník alebo veniec. Počas časov bol prijatý buddhizmom ako thengwa. Thengwa je tradičný tibetský budhistický ruženec, ktorý má 108 ..
17,99€
Bez DPH: 14,99€
Náramok šťastia čierny s nekonečným uzlom ID8410
Náramok šťastia s nekonečným uzlom čiernej farby, ozdobený valčekmi Náramok má variabilnú veľkosť, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Náramok šťastia červený s nekonečným uzlom ID8409
Náramok šťastia s nekonečným uzlom červenej farby, ozdobený valčekmi Náramok má variabilnú veľkosť, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Amulet - Kvet života maxi (5,5 cm, mosadz)
Prívesok - amulet Kvet života. Priemer: 5,5 cm. Amulet je vyrobený zmosadze a upravený postriebrením. Kvet života je názov pre geometrický obrazec zložený z niekoľkých rovnomerne rozmiestnených, prekrývajúcich sa kruhov. Tento symbol, ktorý sa pou..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Ganesha prívesok (3 cm) ID8127
Prívesok z nealergického kovu v tvare indického boha Ganesha z nealergického kovu. Dĺžka: 3 cm. Vhodné zavesiť na hrubšiu retiazku alebo remienok. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je ž..
14,99€
Bez DPH: 12,49€
Amulet - Zdravie a vitalita (Strom života) - Ónyx, Krištáľ, Citrín (16 cm)
Amulet - Zdravie a vitalita so motívom Stromu života a polodrahokamami - Ónyx, Krištáľ a Citrín Dĺžka: 16 cm. ..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Náramok šťastia s nekonečným uzlom ID7997
Náramok šťastia s nekonečným uzlom červenej farby. Náramok má variabilnú veľkosť, prispôsobí sa zápästiu. ..
3,50€
Bez DPH: 2,92€
Náramok šťastia s Keltským uzlom (bižutéria) ID7893
Náramok šťastia s Keltským uzlom z bižutérie. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Náramok Nekonečno (farebná bižutéria) ID7892
Amulet náramok z farebnej bižutérie so symbolom Nekonečna. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Anjelsky ochranný náramok (bižutéria) ID7891
Amulet náramok z bižutérie čiernej a priesvitnej farby s anjelikom z nealergického kovu. Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Anjelsky ochranný náramok (bižutéria)
Amulet náramok z bižutérie červenej farby s anjelikom z nealergického kovu . Priemer: 6,5 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. ..
4,99€
Bez DPH: 4,16€
Amulet Anjelik ochrany - Financie, Hojnosť (prívesok)
Amulet prívesok s anjelom na podporu financií a hojnosti. Prítomné polodrahokamy: jadeit, krištáľ, citrín. Dĺžka: 8 cm. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Náramok so sloníkom (Labradorit)
Amulet náramok z Labradoritu s príveskom z nealergického kovu v tvare sloníka. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Labradorit mierni poruchy a bolesti chrbtice, reumatizmus, depresie, znižuje krvný tlak, regul..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Náramok so sloníkom (Ónyx)
Amulet náramok z Ónyxu s príveskom z nealergického kovu v tvare sloníka. Priemer: 7 cm, na pružnej gumičke, prispôsobí sa zápästiu. Vlastnosti: Ónyx podporuje vnútornú koncentráciu a pokoru, pomáha pri liečbe sluchu, zvlášť pri odstraňovaní nep..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Ruženín)
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Ruženín). Ochranný Amulet zložený z retiazky, kúska tromlovaného polodrahokamu Ruženín a anjelika z nealergického kovu. Celková dĺžka: 7 cm. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Citrín)
Amulet kľúčenka - Anjelik ochrany (Citrín). Amulet zložený z retiazky, kúska tromlovaného polodrahokamu Citrín a anjelika z nealergického kovu. Celková dĺžka: 7 cm. ..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Červený náramok s bižutériou ID7578
Červený náramok proti urieknutiu s belasou pukanou guľôčkou a 6 korálkami svetlej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7577
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou pukanou guľôčkou a 6 drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7576
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou pukanou guľôčkou a 6 korálkami prievitnej a ružovej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroz..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7575
Červený náramok proti urieknutiu so zelenou pukanou guľôčkou a 12 korálkami prevažne prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohro..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7574
Červený náramok proti urieknutiu so žltou pukanou guľôčkou a 6 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroze..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7573
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou facetovanou guľôčkou a 16 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7572
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou facetovanou guľôčkou a drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7571
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a matnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7570
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a priesvitnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€