Aromalampy

Aromalampy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Aromalampy pre domáce použitie. Do misky nakvapkajte vonný olej zriedený vodou, do lampy vložte horiacu sviečku a misku položte na lampu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Aromalampa mini mastenec (8,5 cm) ID8543
Mini aromalampa z mastenca s motívom keltského uzla. Modrá. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška 8,5 cm. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Aromalampa so sitkom fialová (10,5 cm) ID8362
Keramická aromalampa fialovej farby. Miska je odnímateľná, na jej miesto je možné dať sitko a lampu používať aj ako kadidelnicu. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pra..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Aromalampa so sitkom zelená - Pentagram (10,5 cm) ID8360
Keramická aromalampa zelenej farby, so symbolom Pentagramu. Miska je odnímateľná, na jej miesto je možné dať sitko a lampu používať aj ako kadidelnicu. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek v..
13,99€
Bez DPH: 11,66€
Stojan na vonné tyčinky Ruky ID8306
Stojan na vonné tyčinky bronzovej farby v tvare rúk. Vrchná časť je odnímateľná. Materiál: Polyresin - živica. Polyresin je veľmi trvácny materiál a výrobky z neho sú na vzhľad podobné keramike, ale sú oveľa pevnejšie. Rozmery: 15 x 8 cm. ..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Aromalampa keramická biela (sova) ID8139
Keramická aromalampa bielej farby v tvare sovy. Hlava je odnímateľná, pod ňou sa nachádza miska. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Aromalampa keramická béžová (srdce) ID8138
Keramická aromalampa béžovej farby s neodnímateľnou miskou s veľkým motívom srdca na jednej strane. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horen..
6,99€
Bez DPH: 5,83€
Aromalampa keramická biela (Budha) ID8136
Keramická aromalampa bielej farby v tvare hlavy Budhu. Vrchná časť je odnímateľná, pod ňou sa nachádza miska. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame p..
12,99€
Bez DPH: 10,83€
Aromalampa keramická svetlohnedá (srdcia) ID8132
Keramická aromalampa svetlohnedej farby v tvare srdca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška: 10,5 cm. ..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
Aromalampa keramická hnedá (srdce) ID8130
Keramická aromalampa šedohnedej farby s neodnímateľnou miskou s veľkým motívom srdca na jednej strane. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas ho..
8,99€
Bez DPH: 7,49€