Aromalampy

Aromalampy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Aromalampy pre domáce použitie. Do misky nakvapkajte vonný olej zriedený vodou, do lampy vložte horiacu sviečku a misku položte na lampu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Aromalampa keramická biela (sova) ID8139
Keramická aromalampa bielej farby v tvare sovy. Hlava je odnímateľná, pod ňou sa nachádza miska. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia ..
9,99€ 6,99€ -30%
Aromalampa keramická béžová (srdce) ID8138
Keramická aromalampa béžovej farby s neodnímateľnou miskou s veľkým motívom srdca na jednej strane. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horen..
6,99€ 4,89€ -30%
Aromalampa keramická s motívom (mačky) ID8137
Keramická aromalampa bielej až béžovej farby s miskou s motívom mačiek. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Interiérový d..
6,49€ 4,54€ -30%
Aromalampa keramická biela (Budha) ID8136
Keramická aromalampa bielej farby v tvare hlavy Budhu. Vrchná časť je odnímateľná, pod ňou sa nachádza miska. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame p..
12,99€ 9,09€ -30%
Aromalampa keramická biela (sova) ID8135
Keramická aromalampa bielej farby v tvare sovy a s veľkou neodnímateľnou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výšk..
6,99€ 4,89€ -30%
Aromalampa keramická béžová ID8133
Keramická aromalampa béžovej farby v tvare kocky s východoázijskými motívmi a s neodnímateľnou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas ho..
5,99€ 4,19€ -30%
Aromalampa keramická svetlohnedá (srdcia) ID8132
Keramická aromalampa svetlohnedej farby v tvare srdca. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška: 10,5 cm. ..
9,99€ 6,99€ -30%
Aromalampa keramická biela (srdcia) ID8131
Keramická aromalampa bielej farby v tvare zaoblenej kocky a s veľkou neodnímateľnou miskou s otvormi po obvode v tvare sŕdc. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravide..
6,99€ 4,89€ -30%
Aromalampa keramická biela (listy) ID8129
Keramická aromalampa bielej farby s neodnímateľnou miskou s otvormi po obvode v tvare listov. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kah..
5,99€ 4,19€ -30%
Aromalampa keramická biela (motýle)
Keramická aromalampa bielej farby s neodnímateľnou miskou s otvormi po obvode v tvare motýľov. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia ka..
5,99€ 4,19€ -30%