Aromalampy

Aromalampy v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Aromalampy pre domáce použitie. Do misky nakvapkajte vonný olej zriedený vodou, do lampy vložte horiacu sviečku a misku položte na lampu.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Aromalampa keramická piesková F
Keramická aromalampa pieskovej až oranžovej farby v tvare Sfingy s odnímateľnou miskou a motívom dediny. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas ..
9,99€
Aromalampa keramická piesková E (Sfinga)
Keramická aromalampa pieskovej až oranžovej farby v tvare Sfingy s neodnímateľnou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca..
9,99€
Aromalampa keramická piesková D
Keramická aromalampa pieskovej až oranžovej farby s odnímateľnou širokou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Inte..
9,99€
Aromalampa keramická piesková C
Keramická aromalampa pieskovej až oranžovej farby s neodnímateľnou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Interiérov..
9,99€
Aromalampa keramická modrá (vysoká)
Keramická aromalampa v odtieňoch modrej farby farby s odnímateľnou miskou, s hlbším dnom. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca..
14,90€
Aromalampa keramická modrá s uchom
Keramická aromalampa modrej farby s odnímateľnou miskou a uchom na nosenie. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Výška: 9,..
9,90€
Aromalampa keramická červenohnedá s uchom
Keramická aromalampa červenohnedej farby s odnímateľnou miskou a uchom na nosenie. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. Vý..
9,90€
Aromalampa keramická (závesná)
Väčšia keramická aromalampa krémovej farby s uškom z bambusu a s odnímateľnou miskou. Postup: do otvoru vložíme zapálený kahanček, do misky nalejeme vodu, pridáme niekoľko kvapiek vonného oleja a vodu pravidelne dolievame počas horenia kahanca. ..
16,99€