Aromaterapia

Arómaterapia v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Aromaterapia zahŕňa oleje rôzneho druhu ako napr. prírodné, éterické, vonné, masážne a pod.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Éterický olej Mäta pieporná - Mentha Piperita (silica) (Slow-Natur 10 ml)
Prchavý éterický olej, vôňa Mäta pieporná - Mentha Piperita v 10 ml balení, vhodný do aromalampy alebo odparovača. Olej pôsobí stlmujúco a antisepticky. Pomáha pri trávení, dýchacích problémoch, bronchitíde a akné. V nízkej koncentrácii (1%) použí..
5,99€
Éterický olej Materina dúška - Thymus Serpyllum (silica) (Slow-Natur 5 ml)
Éterický olej Materina dúška - Thymus Serpyllum. Objem: 5 ml. ..
5,99€
Éterický olej Levanduľa Angustifolia (silica) (Slow-Natur 10 ml)
Stredne prchavý éterický olej, vôňa Levanduľa Angustifolia v 10 ml balení, vhodný do aromalampy alebo odparovača.. Olej pôsobí vzpružujúco, antisepticky, možné použiť aj ako repelent proti hmyzu. Pomáha pri nespavosti, cirkulácii, trávení, bolesti..
5,99€
Vonný lej SAC Michael
SAC Michael vonný olej s vôňou škorice a ďalších výťažkov z prírodných silíc. Objem 10 ml. SAC Michael vytvára nádherne teplú a útulnú atmosféru. Pár kvapiek SAC Michael oleja kvapneme do aromalampy alebo na potpourri na osvieženie. Olej môžeme..
3,99€
Prírodná domáca lekárnička Slow-Natur (sada 5 éterických olejov)
Prírodná domáca lekárnička obsahuje 5 éterických olejov - Eukalyptus, Čajovník Tea Tree, Levanduľa, Klinček a Mäta pieporná. Eukalyptus - dýchacie problémy, migréna, mastná pleť. Čajovník Tea Tree - infekcie dýchacích ciest, urologické probém..
19,99€
Olej SAC Dragons Blood (Dračia krv)
SAC Dragons Blood olej používa prírodné výťažky pre najčistejšiu vôňu na prevoňanie prostredia pre dosiahnutie pokoja a oddychu. SAC Dragons Blood (Dračia krv) vytvára nádherne teplú a útulnú atmosféru. Pár kvapiek SAC Dragons Blood oleja kvapneme do..
3,99€
Vonný olej SAC Frank Incense (Kadidlo)
SAC Frank Incense olej používa prírodné výťažky pre najčistejšiu vôňu na prevoňanie prostredia pre dosiahnutie pokoja a oddychu. SAC Frank Incense (Kadidlo) vytvára nádherne teplú a útulnú atmosféru. Pár kvapiek SAC Frank Incense oleja kvapneme do ar..
4,99€
Zmes éterických a vonných olejov Letná noc - Erotic (Slow-Natur 10 ml)
Zmes éterických a vonných olejov Letná noc - Erotic. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, do kúpeľa, odparovača alebo prevoňanie vzduchu v miestnosti, či aute. Vôňa je balzamová a kvetinová. 10 ml balenie. Olej je vhodný pre posilňujúci a povzbudzu..
2,70€
Vôňa do kúpeľa Aloe Vera (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Aloe Vera. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové škvrn..
2,40€
Éterický olej Olibanum (silica) (Slow-Natur 5 ml)
Éterický olej, vôňa Olibanum v 5 ml balení, vhodný do aromalampy alebo odparovača. Olej pôsobí meditatívne a antisepticky. Pomáha pri bronchititíde, kašli, nachladnutiu, napomáha tráveniu, bráni tvorbe jaziev, regeneruje pleť. Vodné miešať so škor..
9,49€
Njuff herbio - bylinkový inhalátor
Zmes sušených bylín na uvoľnenie dýchacích ciest. Pôsobí proti nevoľnosti, uvoľňuje upchatý nos, dodáva pocit osvieženia a rozjasní myseľ. 100% prírodný produkt vyrobený na základe 2500 rokov starej indickej receptúry. Výnimočnosť Njuff Herbio ..
3,99€
Zmes éterických olejov Klinček a Pomaranč (silice) (Slow-Natur 10 ml)
Zmes éterických olejov, vôňa Klinčekov a Pomarančov, v 10 ml balení. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, do kúpeľa, odparovača. ..
2,40€
Éterický olej Škorica - Cinnamonum cassia (silica) (Slow-Natur 10 ml)
Trvanlivý éterický olej, vôňa Škorica - Cinnamonum cassia v 10 ml balení, vhodný do aromalampy alebo odparovača. Vôňa je silná. Olej pôsobí zahrievajúco, antisepticky a adstringentne. Pomáha pri vyčerpaní, trávení, kašli, cirkulácii. Vhodné miešať..
6,30€
Vôňa do kúpeľa Zelené jablko (Slow-Natur 10 ml)
Vôňa do kúpeľa alebo sauny - Zelené jablko. Veľkosť balenia: 10 ml. Vône do kúpeľa alebo sauny sú vodou riediteľné oleje, ktoré sú vyrábané a spracované procesom, ktorý umožní ich bezproblémové rozpustenie vo vode bez toho, aby zanechali olejové š..
2,40€
Zmes vonných olejov Jarná zmes (Slow-Natur 10 ml)
Zmes vonných olejov Jarná zmes. Vhodný do aromalampy, rozprašovača, do kúpeľa, odparovača alebo prevoňanie vzduchu v miestnosti, či aute. Vôňa je sýta a intenzívna. 10 ml balenie. ..
2,40€
Vonný olej Sladká marhuľa (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Sladká marhuľa. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Senzačný svet (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Senzačný svet. Čerstvá vôňa poľných kvetov. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Modrý vodopád (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Modrý vodopád. Vôňa lúčnej zelene v okolí vody. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Medové kvety (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Medové kvety. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Mango (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Mango. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Lotos (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Lotos. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Hruška (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Hruška. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Fantázia (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Fantázia. Vôňa záhradných kvetov pri jazierku. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Detský sen (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Detský sen. Jemná, sladkastá vôňa. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€
Vonný olej Čerešňa (Slow-Natur 10 ml)
Vonný olej Čerešňa so sladkou vôňou čerešní. Vonné oleje slúžia na prevoňanie vzduchu v miestnosti alebo aute. Vôňa je sýta a intenzívna. Vhodný do aromalampy. 10 ml. ..
2,40€