Čakrové sviečky

Predaj čakrových sviečok. Čakrové sviečky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Čakrové sviečky priaznivo ovplyvňujú bioenergetický systém človeka a uvoľňujú stres. Farby čakrových sviečok prislúchajú k jednotlivým čakrám. Terapia s čakrovými sviečkami má priaznivý vplyv na energetický systém čakry.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Čakrové sviečky - mini sada (8 sviečok)
Čakrové sviečky - mini sada: sada ôsmich čakrových sviečok, vyrobených z oleja z palmových plodov. Knôt neobsahuje olovo, sviečky sú nealergické, v hrubostennom skle. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáhajú meniť myslenie, otvárajú náš život n..
28,75€ 20,13€ -30%
Čakrová sviečka žltá mini - 3. čakra
Čakrová sviečka žltá v mini verzii harmonizuje 3. čakru (Manipura). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš ..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka zelená mini - 4. čakra
Čakrová sviečka zelená v mini verzii harmonizuje 4. čakru (Anahata). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka tmavomodrá mini - 6. čakra
Čakrová sviečka tmavomodrá v mini verzii harmonizuje 6. čakru (Ajna). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára ná..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka oranžová mini - 2. čakra
Čakrová sviečka oranžová v mini verzii harmonizuje 2. čakru (Svadhishthana). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, ot..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka nebeská modrá mini - 5. čakra
Čakrová sviečka nebeská modrá v mini verzii harmonizuje 5. čakru (Vishuddha). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, o..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka fialová mini - 7. čakra
Čakrová sviečka fialová v mini verzii harmonizuje 7. čakru (Sahasrara). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára ..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka červená mini - 1. čakra
Čakrová sviečka červená v mini verzii harmonizuje 1. čakru (Muladhara). Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára ..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka biela mini
Čakrová sviečka biela v mini veľkosti. Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. ..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka multicolor mini
Čakrová sviečka dúhová v mini veľkosti. Vyrobená je z oleja z palmových plodov, v poháriku z hrubého skla, knôt neobsahuje olovo, nevyvoláva alergiu. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. ..
3,99€ 2,79€ -30%
Čakrová sviečka biela
Čakrová sviečka biela - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Biela čakrová svie..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka fialová
Čakrová sviečka fialová - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Fialová čakrová ..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka tmavomodrá
Čakrová sviečka tmavomodrá - je vyrobená z oleja z palmových plodov, v sklenom valci,knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Tmavomodrá čakrová svie..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka nebeská modrá
Čakrová sviečka nebeská modrá - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Nebeská mo..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka žltá
Čakrová sviečka žltá - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Žltá čakrová sviečk..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka oranžová
Čakrová sviečka oranžová - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Oranžová čakrov..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka červená
Čakrová sviečka červená - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Červená čakrová ..
9,99€ 6,99€ -30%
Čakrová sviečka zelená
Čakrová sviečka zelená - je vyrobená z oleja z palmových plodov - čo je obnoviteľný zdroj, knôt neobsahuje olovo, je nealergická. Umiestnením v byte a občasným pálením pomáha meniť myslenie, otvára náš život novým príležitostiam. Zelená čakrová sv..
9,99€ 6,99€ -30%