Červené náramky

Červené náramky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Červené náramky slúžia ako ochrana proti urieknutiu. Môžu, ale nemusia byť ozdobené polodrahokamom.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Červený náramok s bižutériou ID7578
Červený náramok proti urieknutiu s belasou pukanou guľôčkou a 6 korálkami svetlej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7577
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou pukanou guľôčkou a 6 drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7576
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou pukanou guľôčkou a 6 korálkami prievitnej a ružovej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroz..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7575
Červený náramok proti urieknutiu so zelenou pukanou guľôčkou a 12 korálkami prevažne prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohro..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7574
Červený náramok proti urieknutiu so žltou pukanou guľôčkou a 6 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohroze..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7573
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou facetovanou guľôčkou a 16 korálkami ružovej a prievitnej farby. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7572
Červený náramok proti urieknutiu s priesvitnou facetovanou guľôčkou a drevenými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7571
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a matnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7570
Červený náramok proti urieknutiu so žltou facetovanou guľôčkou a priesvitnými korálkami. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7569
Červený náramok proti urieknutiu s tmavozelenou facetovanou guľôčkou. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s bižutériou ID7568
Červený náramok proti urieknutiu s ružovou facetovanou guľôčkou. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červené náramky nosíme ak sa cítime vystrašení, neistí, urieknutí alebo inak ohrození. ..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok jednoduchý (vypletaný)
Jednoduchý červený náramok proti urieknutiu. Náramok je flexibilný, príspôsobí sa na každú ruku alebo nohu. Červená farba púta pohľady a tým mierni možný agresívny očný kontakt. Na náramok si môžeme pridať iné komponenty-prívesok, korálky apod...
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Červený náramok jednoduchý
Červený náramok proti urieknutiu pre dospelých, na ruku. Náramok je flexibilný, prispôsobí sa na každú bežnú ruku. Červená farba upúta človeka ktorý má v sebe negativitu, preto nie je prvotný pohľad na Vás taký agresívny a to zabraňuje urieknutiu ..
1,90€
Bez DPH: 1,58€
Červený náramok s krištáľom horským (srdce)
Červený vypletaný náramok s vloženým polodrahokamom krištáľom horským v tvare srdca. Vlastnosti: Horský krištáľ pomáha liečiť všetky blokády a negatívne sklony, závislosti, psychosomatické poruchy, slabosti, žiarlivosť, silné bolesti, zápaly, napä..
3,50€
Bez DPH: 2,92€
Červený náramok s Koralom (srdce)
Červený vypletaný náramok s vloženým polodrahokamom koralom v tvare pripomínajúce srdce. Koral bol používaný ako talizman proti urieknutiu a je nositeľom zemskej životnej energie. Nosíme ho ako ochranu proti oslabujúcim vplyvom a na posilnenie ene..
3,99€
Bez DPH: 3,33€
Červený náramok s Rukou Fatimy
Náramok z červenej šnúrky, s Rukou Fatimy. Náramok je variabilný pomocou šnúriek s gorálikmi striebornej farby sa dá nastaviť jeho šírka. Náramok je vhodný pre deti, ženy aj mužov. Má ochranné účinky pred negatívnou energiou, je veľmi vhodný najmä..
2,99€
Bez DPH: 2,49€