Kadidelnice

Kadidelnice v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Kadidelnice sú prenosné, obyčajne kovové nádoby s otvormi a vekom. Do kadidelníc sa nasype piesok alebo sa vloží kovová miska s rozžeraveným dreveným uhlím, na ktoré sa sype kadidlo - vonná živica.

Ku kadidelniciam ponúkame širokú paletu viacerých druhov vonných kadidiel z rôznych končín sveta.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Kadidelnica Avikshid mosadz s tyrkysom ID7738
Originálna kadidelnica z mosadze s krytom, ozdobená tyrkysom na pálenie kadidiel a bylín. Veko kadidelnice obsahujé otvory, cez ktoré môže voľne prúdiť dym a vytvárať mystickú atmosféru. Rozmery : 12 x 9 cm. Do kadidelnice nasypte do približne jed..
69,99€
Kadidelnica mosadz s krytom, bez mriežky (100 mm)
Kadidelnica z mosadze s krytom na pálenie kadidiel a bylín. Veko kadidelnice obsahujú otvory, cez ktoré môže prúdiť dym. Šírka kadidelnice - 10 cm. Do kadidelnice nasypte do približne jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlí..
19,99€
Kadidelnica mosadz závesná čierna (10x 10,5 cm)
Závesná kadidelnica čiernej farby na pálenie kadidiel a bylín. Do kadidelnice nasypte do približne jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadidelnice sa zahrievajú viac ako keramické, je preto potrebné podložiť ic..
45,99€
Kadidelnica mosadz s mriežkou a krytom (80 x 75 mm)
Ľahká kadidelnica z mosadze s mriežkou a krytom na pálenie kadidiel a bylín. Steny a veko kadidelnice obsahujú otvory, cez ktoré môže prúdiť dym. Rozmery kadidelnice - 8 x 7,5 cm. Do kadidelnice nasypte do približne jednej štvrtiny piesok (nie je ..
13,99€
Mušľa na pálenie šalvie (14,5 cm)
Mušľa na pálenie šalvie šamanskej (14,5 cm). Lístky šalvie pálime priamo na mušli a dym môžeme usmerňovať pierkom.Pôvod mušle - Mexiko. Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá ..
9,99€
Abalonská mušľa na pálenie šalvie väčšia
Abalonská mušľa na pálenie šalvie šamanskej (15 cm). Šalviu pálime priamo na mušli a dym môžeme usmerňovať pierkom. Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá ..
14,99€
Sitko na pálenie bylín (6 cm)
Sitko na pálenie bylín, s čistiacim hrebeňom. Priemer: 6 cm. ..
6,50€
Kadidelnica modrá s mriežkou (85x80 mm)
Špeciálna kovová miska - kadidelnica modrej farby na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery kadidelnice: 85 mm šírka, 80 mm výška. Vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na sitko, popol prep..
13,99€
Kadidelnica zelená s mriežkou (85x80 mm)
Špeciálna kovová miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery kadidelnice: 85 mm šírka, 80 mm výška. Vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na sitko, popol prepadáva dovnútr..
13,99€
Kadidelnica čierna s mriežkou mini (60x55 mm)
Špeciálna malá kovová miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery kadidelnice: 60 mm šírka, 55 mm výška. Po obvode gravírovaná, vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na si..
12,99€
Kadidelnica mosadz s mriežkou (85x75 mm)
Špeciálna vyššia miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín. Výrobok je z mosadze. Rozmery kadidelnice: 85 mm priemer, 75 mm výška. Do kadidelnice nasypte zhruba do jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadi..
13,99€
Kadidelnica mosadz mini (50 x 55 mm)
Menšia kadidelnica z mosadze na pálenie kadidiel a bylín v mini verzii so sitkom. Rozmery: 50 x 55 mm. Uhlík kladieme na sitko alebo na piesok na dno kadidelnice pre pálenie byliniek. Návod, ako používať kadidelnice, uhlíky a kadidlá ..
8,99€
Kadidelnica Swan mosadz (85 x 115 mm)
Štýlová kadidelnica Swan v tvare labute z mosadze a so snímateľným vrchnákom na pálenie kadidiel a bylín s drevenou štýlovou rukoväťou. Rozmery: 85 x 115 mm. Na spodok kadidelnice pod tlejúci uhlík je vhodné nasypať piesok a pridáte vykurovadlo. ..
18,99€
Kadidelnica Selene mosadz
Špeciálna miska - kadidelnica Selena z mosadze na pálenie kadidiel a bylín s drevenou štýlovou rukoväťou. Na spodok kadidelnice pod tlejúci uhlík je vhodné nasypať piesok a pridáte vykurovadlo. Priemer kadidelnice 6,4 cm, výška 11,5 cm, dĺžka 20 c..
29,90€
Kadidelnica čierna oblá mini (65 x 45 mm)
Špeciálna malá kovová miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Po obvode gravírovaná, vhodná pre domáce použitie. Uhlík pokladáme priamo na sitko, popol prepadáva dovnútra kadidelnice. R..
11,99€
Kadidelnica hnedá s mriežkou (85x80 mm)
Kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín v tvare kalicha hnedej farby s mriežkou, na ktorú kladieme uhlík alebo bylinky. Rozmery: šírka: 85 mm, výška 80 mm. Táto kovová kadidelnica s patinovou úpravou a mriežkou na obradné pálenie bylín a posvätnýc..
13,99€
Kadidelnica mosadz malá so symbolom Ohm (9 x 4,5 cm)
Špeciálna miska - kadidelnica na pálenie kadidiel a bylín s drakmi na obvode a motívmi lemujúcimi misku na oboch koncoch. Do kadidelnice nasypte cca. do jednej štvrtiny piesok (nie je nutné) a naň položte žeravý uhlík. Kovové kadidelnice sa zahrie..
18,99€