Feng šuej

Predmety Feng šuej v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Feng šuej je čínske umenie výkladu prúdenia a smerovania energie s cieľom nájsť podľa tohto výkladu najvhodnejšie miesto na pobyt človeka v danom prostredí.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Harmonizačný stromček Sakura so Sodalitom (22 cm)
Harmonizačný stromček Sakura s polodrahokamom Sodalit v prírodnom tvare - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Výška: 22 cm. ..
79,00€
Zvonkohra Tekvička Wu ID7897
Zvonkohra z kovu s tekvičkou zdravia Wu. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Zvonkohra Fénix ID7896
Zvonkohra z kovu s motívom bájneho vtáka Fénixa. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Zvonkohra Ganesha ID7895
Zvonkohra z kovu s motívom boha Ganesha. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
9,99€
Tri ropuchy na minciach (mini)
Tri ropuchy na minciach v mini veľkosti. Zo živice, zlatá farba. Číňania veria, že žaby nás chránia pred všetkým nebezpečenstvom a nešťastím, ktoré by nám mohlo hroziť. Obzvlášť priaznivá je trojnohá žaba. Obvykle drží mincu v papuľke, akoby priná..
2,99€
Harmonizačný stromček Yin-Yang
Harmonizačný stromček Yin Yang - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie. Výška stromčeka - 20 cm. S polodrahokamom čierny Turmalín. Iba jeden kus. ..
89,00€
Harmonizačný stromček Vŕba
Harmonizačný stromček Vŕba - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Horský krištáľz Maroka. Výška stromčeka -22 cm. Iba jeden kus. ..
79,00€
Harmonizačný stromček Vistéria
Harmonizačný stromček Vistéria - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu, spálne, meditačného kútika. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Fluorit. Výška stromčeka -16 cm. Iba jeden kus. ..
89,00€
Harmonizačný stromček Breza
Harmonizačný stromček Breza - originálny krásny doplnok kancelárie, pracovného stola, bytu. Ručne zhotovený z bižutérie s polodrahokamom Citrín. Výška stromčeka - 20 cm.Iba jeden kus. ..
79,00€
Dračia korytnačka (maxi)
Dračia korytnačka v maxi veľkosti sediaca na minciach s mláďaťom na chrbte. Korytnačka symbolizuje dlhovekosť, silu a výdrž, drak je symbolom kariéry, úspechu a šťastia. Sošku je najvhodnejšie umiestniť na pracovný stôl. Rozmery: 17x12x11 hm..
24,99€
Psi Fu (maxi)
Psi Fu sú tradičnými čínskymi symbolmi bezpečia a ochrany. Často ich zbadáte pred chrámami a významnými budovami. Poskytujú ochranu v oblasti vstupu do bytu alebo kancelárie. Zabránia preniknutiu negatívnych energií. Postavte ich po stranách hlavn..
19,99€
Tekvička Wu Lou (staromosadz)
Tekvička Wu Lou je symbolom tajomstva, plodnosti, trvania života, dlhovekosti, nesmrteľnosti a blahobytu. Vyrobená zo staromosadze, veľkosť 4 cm. V jej magickom tvare je obsiahnutý mikrokozmos neba a zeme. Napomáha víťazstvu dobra. ..
3,99€
Svietnik meditačný Budha (22 cm)
Soška Budhu a podnosu z ľahkého dreva. Podnos je vybavený 2 elektronickými sviečkami a dekoračnými polodrahokamami. Vhodné na meditáciu. Budha svojou duchovnou silou prináša spokojnosť do všetkých životných oblastí. Účinne podporuje zdravie, dlhoveko..
18,99€
Zlatý ingot (2,5 cm)
Zlatý ingot (Yuen Pao) je symbolom bohatstva, úspechu, moci a prestíže. Podporuje finančný úspech a obchod. Zlatý ingot prispieva k rýchlemu znásobením financií. Umiestniť ho mozte v akejkoľvek oblasti, najväčších prospech ale prinesie na pracovno..
1,29€
Zvonček (6,5 cm)
Feng šuej Zvonček s krúžkom na zavesenie z patinovanej mosadze. Celková veľkosť 6,5 cm. ..
1,99€
Sloník soška (živica, 5 cm)
Soška sloníka vytvorená z polyesterovej živice červenej farby a plavenej kriedy, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 5 cm. ..
2,50€
Dračia korytnačka (malá)
Dračia korytnačka sediaca na minciach s mláďaťom na chrbte. Korytnačka symbolizuje dlhovekosť, silu a výdrž, drak je symbolom kariéry, úspechu a šťastia. Sošku je najvhodnejšie umiestniť na pracovný stôl. Veľkosť: 9 x 9 x 6 cm. ..
3,99€
Ganesha soška - mosadz (9 cm)
Soška indického boha Ganesha z mosadze. Výška: 9 cm. Ganesha je mimoriadne populárnym bohom nielen v Indii, ale vďaka svojej sile aj celosvetovo. Je žiadaný o pomoc a podporu v začiatkoch nových projektov, pri odstraňovaní prekážok, pri väčšine dô..
17,99€
Ropucha na minciach čierna (obrovská)
Ropucha sediaca na minciach, čiernej farby. Rozmery: 30 x 26 x 18 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že žaby nás chráni..
99,90€
Ropuchy na ingotoch červené (obrovská)
Ropuchy sediace na ingotoch, zo živice tmavočervenej farby. Rozmery: 24 x 16 x 24 cm. Trojnohá ropucha s mincou alebo na minciach či ingote je v čínskom učení Feng šuej symbol ochrany, bohatstva, prílivu zlata a hojnosti do domu. Číňania veria, že..
49,99€
Mandarínske kačičky (porcelán) 9x5 cm
Farebné mandarínske kačičky, z porcelánu. Rozmery: 9 x 5 cm. Párik mandarínskych kačičiek patrí k tradičným a hojne používaným symbolom feng šuej. Mandarínske kačičky sú symbolom dobrého a trvalého partnerstva. Aktívne podporujú kvalitu partnerské..
4,90€
Sova zelená (29 cm)
Veľká soška sovy zelenej farby z ľahkého exotického dreva, vhodná ako dekorácia. Výška: 29 cm. ..
24,99€
Sova ružová menšia (8,5 cm)
Menšia soška sovy ružovej farby z ľahkého dreva, vhodná ako dekorácia na poličku. Výška: 8,5 cm. ..
4,50€
Zvonkohra (strieborní anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov striebornej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€
Zvonkohra (zlatí anjeli) 70 cm
Zvonkohra z umelej hmoty v tvare anjelov zlatej farby. Dĺžka: 70 cm. Zvonkohra je ochranným nástrojom Feng Shui, ktorý priťahuje pozitívnu energiu a vytvára rovnováhu pre aspekty v domove. ..
3,99€