Hande made

Ručné výrobky, vhodné ako dekorácie k rôznym príležitostiam v ponuke obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Veľkonočná dekorácia - vtáčik
Ručne vyrobená ozdoba v tvare vtáčika, vhodná ako veľkonočná dekorácia. V ponuke máme zobrazené varianty, zasielame na základe aktuálnej dostupnosti, náhodným výberom alebo na vyžiadanie. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dostupnosti vás ..
2,99€
Veľkonočná dekorácia - zajačik
Ručne vyrobená ozdoba v tvare zajačika, vhodná ako veľkonočná dekorácia. V ponuke máme zobrazené varianty, zasielame na základe aktuálnej dostupnosti, náhodným výberom alebo na vyžiadanie. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dostupnosti vás..
2,99€
Veľkonočná dekorácia - kohút
Ručne vyrobená ozdoba v tvare kohútov, vhodná ako veľkonočná dekorácia. V ponuke máme zobrazené varianty, zasielame na základe aktuálnej dostupnosti, náhodným výberom alebo na vyžiadanie. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dostupnosti vás ..
2,99€
Veľkonočná dekorácia - kuriatko B
Ručne vyrobená ozdoba v tvare kuriatka s povrázkami s korálkami, vhodná ako veľkonočná dekorácia. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dostupnosti vás budeme informovať. Použitý materiál: filc. Dĺžka (aj s úchytom): 22 cm. ..
2,99€
Veľkonočná dekorácia - kuriatko A
Ručne vyrobená ozdoba v tvare kuriatka, vhodná ako veľkonočná dekorácia. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dostupnosti vás budeme informovať. Použitý materiál: filc. Dĺžka (aj s úchytom): 17 cm. ..
2,99€
Veľkonočná dekorácia - kuriatko v škrupine
Ručne vyrobená ozdoba v tvare kuriatok v škrupine, vhodná ako veľkonočná dekorácia. V ponuke máme zobrazené varianty, zasielame na základe aktuálnej dostupnosti, náhodným výberom alebo na vyžiadanie. Možný väčší odber, keďže ide o ručnú prácu, o dost..
2,99€