HEM vonné tyčinky

HEM vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky HEM San Michael Archandel (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Miguel Arcandel s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horeni..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Sandal Vanilla (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandal Vanilla s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cc..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Saint Therese (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Saint Therese s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Black Love (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Black Love s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 30..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Mantra Masala Agarbatti
Hem Mantra Masala Agarbatti vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM White Sage Masala Incense
Hem White Sage Masala Incense vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Sandalwood Masala Incense
Hem Sandalwood Masala Incense vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Horus Eye (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Horus Eye s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Blue Champa Masala Incense
Hem Blue Champa Masala vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Copal (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Copal s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minú..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM San Rafael (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Rafael so sladkou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 m..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Sandalwood (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandalwood s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Frankincense Masala Incense (12 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Frankincense Masala s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Balenie obsahuje 12 tyčiniek. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Frankincense Myrrh (kadidlo a myrha) (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Frankincense Myrrh s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Black Opium (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Black Opium s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Money House (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Money House s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Call Money (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Call Money s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Mantra
Tradičné, ručne vyrábané indické tyčinky HEM Mantra. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných tyčiniek vychádza z posvätn..
2,50€
Bez DPH: 2,08€
Vonné tyčinky HEM Chocolate (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Chocolate s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pat..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Black Magic (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Black Magic s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Angel De Mi Guarda (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Angel De Mi Guarda s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. ..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Seven Chakras (7 čakier)
Tradičné, ručne vyrábané indické tyčinky Seven Chakras. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných tyčiniek vychádza z posv..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM Dragons Blood (blue) (20 ks)
Tradičné indické tyčinky Dragons Blood s bambusovým drievkom. Dĺžka tyčiniek: cca 20 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM San Michael Archangel (20 ks)
Tradičné indické tyčinky San Miguel Arcangel s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 20 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. Ind..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Vonné tyčinky HEM White Sage (20 ks)
Tradičné indické tyčinky White Sage s bambusovým drievkom. Tyčinky majú výraznejšiu sladšiu vôňu a pri ich horení sa môžete stretnúť s veľmi širokým spektrom vôní. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestoro..
1,99€
Bez DPH: 1,66€