HEM vonné tyčinky

HEM vonné tyčinky v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré mesto.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Vonné tyčinky HEM Anubhuti
Tradičné indické tyčinky HEM Anubhuti s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčinie..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Copal (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Copal s maditačnou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minú..
1,99€
Vonné tyčinky HEM San Rafael (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM San Rafael so sladkou vôňou a bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 m..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Sandalwood (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandalwood s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Sandal Queen (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandal Queen s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India ..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Lord Shiva (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Lord Shiva s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Frankincense Masala Incense (12 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Frankincense Masala s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Balenie obsahuje 12 tyčiniek. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov..
2,50€
Vonné tyčinky HEM Lotus (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Lotus s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patrí m..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Lord Buddha (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Lord Buddha s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Loban (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Loban s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patrí m..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Frankincense Myrrh (kadidlo a myrha) (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Frankincense Myrrh s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. ..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Good Health (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Good Health s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Sandal King (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Sandal King s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Love and Sex (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Love and Sex s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India ..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Love (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Love s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patrí me..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Innocent (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Innocent s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patr..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Vanilla Orange (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Vanilla Orange s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. Indi..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Money House (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Money House s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Call Money (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Call Money s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Call Client (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Call Client s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India p..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Champa Masala Incense
Hem Champa Masala vonné tyčinky patria k najtradičnejším tyčinkám vyrábaných v Indii. Sú vytvorené zmesou aromatických bylín a olejov, ručne rolované na bambusové drievko. Sú vysoko cenené vďaka svojim upokojujúcim a očistným účinkom. ..
2,50€
Vonné tyčinky HEM Success (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Success s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patrí..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Mantra
Tradičné, ručne vyrábané indické tyčinky HEM Mantra. India patrí medzi najväčších a najznámejších producentov voných tyčiniek. Pálenie vonných tyčiniek má v Indii starobylú a bohatú tradíciu. Výroba indických vonných tyčiniek vychádza z posvätn..
2,50€
Vonné tyčinky HEM The Moon (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM The Moon s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India patr..
1,99€
Vonné tyčinky HEM Grapefruit (20 ks)
Tradičné indické tyčinky HEM Grapefruit s bambusovým drievkom. Sú určené predovšetkým k vytvoreniu príjemnej atmosféry a prevoňaniu väčších priestorov. Dĺžka tyčiniek: cca 23 cm. Počet tyčiniek v balení: 20. Doba horenia: cca 45 minút. India pa..
1,99€