Himalájska soľ

Himalájska soľ v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najzdravšia, energeticky bohatá soľ z Himalájí do jedál aj očistného kúpeľa.

Kliknite na požadovanú kategóriu podľa toho, o aký produkt máte záujem.

Nižšie zároveň môžete vidieť všetky produkty z kategórie Himalájska soľ.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Bio etiópska BerBer Cereus - soľnička (120 g.)
Ethiopian spice mix and Himalayan pink salt in the salt shaker practical. Spicy blend of cinnamon, which shine forth in your digestive fire. Particularly suitable for the preparation of fried and steamed vegetable or legume and other protein foods. I..
2,99€ 2,09€ -30%
Himalájska soľ Cereus - soľnička - čierna mletá (150 g.)
Čierna soľ Kala Namak, v praktickej solničke - hmotnosť 150 g.. Nerafinovaná soľ s charakteristickou výraznou chuťou a vôňou po vajíčkach s vysokým obsahom síry a ďalších minerálov. Vďaka nižšiemu obsahu sodíka je vhodná pri vysokom tlaku alebo všeob..
2,99€ 2,09€ -30%
Soľná tehla
Soľná tehla na prípravu mäsových pokrmov a iných jedál. Rozmery: 20 x 10 x 5 cm. Hmotnosť: 2,3 kg. ..
9,99€ 6,99€ -30%
Soľné srdce
Soľné mydlo v tvare srdca. Soľné mydlo má antiseptické účinky, merni kožné alergie, pôsobí proti poteniu. Po nanesení soli na kožu alebo do podpazušia sa už nesprchujeme,neumývame a necháme pôsobiť. Cena je za 1 kus. ..
3,99€
Bio labužnícka Šangri-La Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Lahodná zmes korenia s vôňou orientu a himalájskej ružovej soli. Vhodná na korenenie ázijských jedál, ryže, grilovanej či dusenej zeleniny alebo polievok, rovnako ako inšpirujúcich šalátov, nap..
3,49€ 2,44€ -30%
Bio africká Harisa Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Pikantná zmes korenia a himalájskej ružovej soli. Korenie v zmesi zahrieva a podporuje činnosť metabolizmu. Zmes je vhodná na grilovanie, zemiaky, dusenú zeleninu, kuskus či iné cestoviny a ..
3,49€ 2,44€ -30%
Bio talianska cesnaková Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborn..
3,49€ 2,44€ -30%
Bio kúzelná Provence Cereus - soľnička (120 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jed..
3,99€ 2,79€ -30%
Himalájska soľ kúpeľová - ružová (2 kg.)
Himalájska ružová soľ do kúpeľa so zrnitosťou 3-5 mm vhodná na očistný alebo relaxačný kúpeľ. Himalájska soľ je pôvodná soľ, ktorá vznikla kryštalizáciou tzv. pramora v Himalájskom pohorí. Jej kvalita je daná tisícročnou kryštalizáciou pri extrémn..
7,49€
Bio talianska cesnaková Cereus - jemne pikantná zmes so soľou (150 g.)
Mierne pikantná cesnaková zmes s himalájskou soľou vhodná aj pre deti školského veku. Obohatí všetky varené pokrmy ako polievky, omáčky, špagety, je výborná na hrianky, zemiaky a pod. Výborná v zimnom období pretože zahrieva. Obľúbená u mužov lebo..
3,49€ 2,44€ -30%
Bio kúzelná Provence Cereus - bylinková zmes so soľou (120 g.)
Klasická provensálska zmes byliniek s ružovou himalájskou soľou. Nechajte sa uniesť čarovnou Provence s vôňou levandule a ďalších aromatických bylín. Je vhodná do cestovín a zeleninových jedál, voňavých polievok či dusených zmesí. Oceníte ju tiež ..
3,10€ 2,17€ -30%
Bio voňavá Deväť síl Cereus - bylinková zmes so soľou (150 g.)
Jedlá bylinková soľ - Deväť síl je produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborná do šalátov, polievok, na špagety, na chleba s maslom, ale aj do omáčok... Bylinkovú soľou o..
3,10€ 2,17€ -30%
Himalájska soľ kúpeľová - ružová do kúpeľa (1 kg.)
Himalájska ružová soľ do kúpeľa so zrnitosťou 3-5 mm vhodná na očistný alebo relaxačný kúpeľ. Himalájska soľ je pôvodná soľ, ktorá vznikla kryštalizáciou tzv. pramora v Himalájskom pohorí. Jej kvalita je daná tisícročnou kryštalizáciou pri extrémn..
3,99€
Himalájska soľ Cereus - soľnička - diamantová mletá (200 g.)
Diamantová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú ..
2,49€ 1,74€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (1 kg.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 1 kg. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodný..
6,19€ 4,33€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (200 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€ 1,39€ -30%
Bio voňavá Deväť síl Cereus - soľnička (150 g.)
Himalájska ružová soľ s bylinkami v praktickej soľničke. Jemná zmes z kvalitných surovín vhodná aj pre najmenších. Výborná do šalátov, polievok, na špagety, na chleba s maslom ale i do omáčok ... Bylinkovou soľou ochuťte jedlo buď po uvarení, alebo p..
3,49€ 2,44€ -30%
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (560 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
3,49€ 2,44€ -30%
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (200 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
2,30€ 1,61€ -30%
Himalájska soľ Cereus - diamantová mletá (1 kg.)
Diamantová (halitová) himalájska soľ mletá. Hmotnosť: 1 kg. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú chuť, je priezračná ako krištáľ a plná sily ako diamant. Halitová soľ je vďaka svojej je..
6,99€ 4,89€ -30%
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (200 g.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 200 g. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela za..
4,20€ 2,94€ -30%
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (1 kg.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 1 kg. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela zah..
15,50€ 10,85€ -30%
Soľný deo kryštáľ (mydlo)
Himalájske deo mydlo s antiseptickými účinkami vyrobené z himalájskej ružovej soli. Rozmery: 9 x 5 x 2,5 cm. ..
4,99€ 3,49€ -30%
Himalájska soľ Cereus - soľnička - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Himalájska soľ Cereus je pôvodná..
2,39€ 1,67€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (180 g.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 180 g. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodn..
1,99€ 1,39€ -30%