Himalájska soľ jedlá diamantová

Himalájska soľ diamantová v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najzdravšia a energeticky bohatá soľ z Himalájí v extra kvalite. Himalájska kryštalická soľ dodáva energiu do jedál, pridaná do kúpeľa vitalizuje naše telo a pokožku.

Táto prírodná kryštalická soľ sa skladá presne z tých 84 prvkov, z ktorých sa skladá ľudské telo. Je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z juhozápadných fosílií v Himalájach.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Himalájska soľ Cereus - soľnička - diamantová mletá (200 g.)
Diamantová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú ..
2,49€
Bez DPH: 2,08€
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (560 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
3,39€
Bez DPH: 2,83€
Himalájska soľ Cereus - diamantová do mlynčeka (200 g.)
Diamantová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej diamantovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy, prípadne na prípravu soľanky. Halitová soľ má ve..
1,99€
Bez DPH: 1,66€
Himalájska soľ Cereus - diamantová mletá (1 kg.)
Diamantová (halitová) himalájska soľ mletá. Hmotnosť: 1 kg. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú chuť, je priezračná ako krištáľ a plná sily ako diamant. Halitová soľ je vďaka svojej je..
5,99€
Bez DPH: 4,99€
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (200 g.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 200 g. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela za..
4,20€
Bez DPH: 3,50€
Himalájska soľ Cereus - diamantová hality energetické (1 kg.)
Diamantová himalájska soľ - hality energetické. Hmotnosť: 1 kg. Energetické hality himalájskej soli sa vyznačujú pravidelným tvarom kryštálov v tvare kociek. Možnosti použitia halitová soľanka na solenie jedál na vnútornú očistu tela zah..
15,50€
Bez DPH: 12,92€
Himalájska soľ Cereus - diamantová na soľanku (200 g.)
Diamantová (halitová) himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 200 g. Halitová soľ má veľmi jemnú chuť, je priezračná ako krištáľ a plná sily ako diamant. Halitová soľ je vďaka svojej jedinečnej kryštalickej mriežke majstrovským dielom prírody a zárov..
2,30€
Bez DPH: 1,92€
Himalájska soľ Cereus - diamantová mletá (560 g.)
Diamantová (halitová) himalájska soľ mletá. Hmotnosť: 560 g. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Halitová soľ má veľmi jemnú chuť, je priezračná ako krištáľ a plná sily ako diamant. Halitová soľ je vďaka svojej j..
3,39€
Bez DPH: 2,83€