Himalájska soľ jedlá ružová (klasik)

Himalájska soľ ružová v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Najzdravšia a energeticky bohatá soľ z Himalájí. Himalájska kryštalická soľ dodáva energiu do jedál, pridaná do kúpeľa vitalizuje naše telo a pokožku.

Táto prírodná kryštalická soľ sa skladá presne z tých 84 prvkov, z ktorých sa skladá ľudské telo. Je vyťažená z jedného z najstarších prírodných zdrojov na Zemi, z juhozápadných fosílií Himalájí.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Soľná tehla
Soľná tehla na prípravu mäsových pokrmov a iných jedál. Rozmery: 20 x 10 x 5 cm. Hmotnosť: 2,3 kg. ..
9,99€ 6,99€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (1 kg.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 1 kg. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodný..
6,19€ 4,33€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (200 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 200 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€ 1,39€ -30%
Soľný deo kryštáľ (mydlo)
Himalájske deo mydlo s antiseptickými účinkami vyrobené z himalájskej ružovej soli. Rozmery: 9 x 5 x 2,5 cm. ..
4,99€ 3,49€ -30%
Himalájska soľ Cereus - soľnička - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ v praktickej soľničke s variabilným uzáverom. Hmotnosť: 200g. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. Himalájska soľ Cereus je pôvodná..
2,39€ 1,67€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová na soľanku (180 g.)
Ružová himalájska soľ na soľanku. Hmotnosť: 180 g. Liečivý účinok soľanky Soľanka je vynikajúci prostriedok na vyrovnanie hladiny kyselín a zásad v tele. Soľankou sú vyplavované z nášho tela ťažké kovy ako je ortuť, olovo, arzén, amalgám a vodn..
1,99€ 1,39€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (560 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 560 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€ 2,23€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (200 g.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 200 g. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
1,99€ 1,39€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová mletá (1 kg.)
Ružová himalájska soľ jemne mletá. Hmotnosť: 1 kg. Drobné kryštáliky himalájskej ružovej soli vhodné na bežné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
5,99€ 4,19€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (560 g.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 560 g. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy...
3,19€ 2,23€ -30%
Himalájska soľ Cereus - ružová do mlynčeka (1 kg.)
Ružová himalájska soľ do mlynčeka. Hmotnosť: 1 kg. Kúsky himalájskej ružovej soli vhodné do mlynčeka na jemné solenie. Soľ obsahuje množstvo minerálnych látok a stopových prvkov. Vhodná pre akékoľvek používanie v kuchyni, pre teplé i studené pokrmy. ..
6,99€ 4,99€ -29%