Meditačná hudba

Hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Ponúkame Vám výber relaxačných melódií pre navodenie príjemnej atmosféry, počas meditovania, ako aj prírodné zvuky s hudbou alebo bez nej.

Kliknite na požadovanú kategóriu podľa toho, o akú hudbu máte záujem.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Relax - výběr toho nejlepšího - (Zdenka Blechová)
Milí priatelia, dostáva sa vám do rúk CD Relax, výber z toho najlepšieho. Snažila som sa zo svojich CD vytvoriť pre vás relaxačnú hudbu, ktorá pohladí vašu dušu a naladí vás do pokoja a mieru sa sebou. Hudbu si môžete púšťať kedykoľvek a pri akých..
17,39€
CD Beyond the Horizon 2 - Mystical World (Patrick Kelly)
Patrick Kelly Vám prináša hudobný album, ktorý predstavuje úžasné dobrodružstvo, v ktorom sa vyberiete do mystických sfér až za horizont Vašej predstavivosti. CD znie étericky aj majestátne ako prekrásny soundtrack z veľkofilmu. Ocitnete sa v nových ..
16,49€
CD Candle Spells (Wychazel)
Hlboko relaxačný a meditačný album pre všetkých poslucháčov, ktorí sa snažia vytvoriť pokojnú atmosféru a tiché miesto pre jasnú myseľ a vizualizáciu. Jemné zvukové textúry budú spriadať kúzelné sviatočné naladenie a ticho sa rozvíjať bez akýchkoľvek..
16,49€
CD Mantras for Lovers (Henry Marshall)
Tieto piesne sú určené na zlepšenie vzťahov, oslavovaním radosti z božskej lásky a sexuálneho spojenia. Každá mantra je zaznamenaná v dvoch verziách (intímnej a zborovej), a je interpretovaná v anglickej piesni. Súčasťou CD je booklet v šiestich jazy..
21,99€
CD Pure Massage Music (Al Rodriguez)
Sila hudby nesmie byť nikdy podceňovaná. Tento album skomponoval renomovaný autor Al Rodriguez, ktorý na jeho vytvorenie starostlivo a dlhodobo spolupracoval so skúsenými masérmi, kozmetičkami i terapeutmi. Vzniklo tak krásne nové CD, ktoré odborne a..
16,49€
CD Memories from Sleep (Paul Sills)
Je medicínsky dokázané, že kvalitný spánok má vplyv na pamäť i zdravie. Čím je spánok hlbší, tým viac je ním mozog zregenerovaný, osviežený a tým potom podáva v bežnom živote lepšie výkony v učení, práci, v správnom a rýchlom rozhodovaní atď. Počú..
16,49€
CD Luna Magistra (Enam)
Album Luna Magistra obsahuje rôzne melódie v rozmedzí od relaxačnej hudby po keltské ľudové piesne.   Ukážky: White as the Sun Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Luna Magistra Váš prehliadač nepodporu..
21,99€
CD Garden of the Gods (Deuter)
Deuter známy svojou jedinečnou nebeskou hudbou, dosiahol ešte viac s vokálnym štýlom Annette Cantor. Vďaka tomu album Garden of the Gods obsahuje hlboko relaxačné hudobné útočisko.   Ukážky: Temple of Silence Váš prehliadač nepodp..
21,99€
CD Devas - Ocean Spirits (Paul Sills)
Devas - Ocean Spirits je pokračovaním albumu Devas - Nature Spirits, ktoré prináša pokoj a silu oceánu spolu s harmóniou s jemnými, éterickými melódiami.   Ukážky: Necksa Rising Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov..
21,99€
CD Dayaal (Sirgun Kaur)
Spevavý hlas Sirgun Kaur sa nesie týmto albumom pomocou orchestrálnych inštrumentácií, ktoré vyzdvihnú jej hudbu až do nebeských výšin.   Ukážky: Dayaal Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Ma Váš prehl..
21,99€
CD A Deeper Light (Deva Premal, Miten)
"Chceli sme vytvoriť prirodzený pocit, žiadne digitálne naprogramované prístroje, ľahké na počúvanie a zdravé pre srdce. Môj obľúbený album" hovorí Deva.   Ukážky: Om Kumara Mantra (Innocence) Váš prehliadač nepodporuje prehrávani..
21,99€
CD Night Spa (Paul Sills)
S touto úchvatnou hudbou uniknete do sveta pokoja a mieru. CD špeciálne vytvorené pre masáže, domáce kúpele, relaxáciu i spánok. Približne 78 minútový album Vám prinesie kúzelné skladby ako "Zasnený vesmír", "Anjelský šepot", "V žiari hviezd", "Uvoľň..
16,99€
CD Spirit Horse (Medwyn Goodall, Jon Richards, Wychazel)
Indiánska hudba so spirituálnym posolstvom koní pre pozdvihnutie a liečenie Vašej duše. Kôň je pre amerických Indiánov symbolom slobody, sily, pôvabu, rýchlosti a múdrosti. Napriek tisícročím strávených s človekom zostal kôň stále nespútaný a nepo..
16,99€
CD Soul Healing (Midori)
Tak ako je lotosový kvet symbolom harmónie Vesmíru a navodzuje dokonalý pokoj, rovnako tak je Midoriho hudba symbolom harmónie duše, ktorú uzdravuje. Chýba Vám pohladenie? Túžite po nehe? Potom je toto jedinečné cédečko určené práve pre Vás. Výber..
16,99€
CD Native American Gold (Llewellyn)
Dnešná uponáhľaná doba kladie na človeka príliš vysoké nároky. Človek zabúda na relax a oddych, zle sa mu spí, žije v strese. Je to aj váš prípad? Potom je toto fantastické CD určené práve Vám. Hlboko upokojujúca hudba inšpirovaná severoamerickými In..
16,99€
CD Arcana (Wychazel)
Po fenomenálnom úspechu CD "Čarovný Mesiac Beltane" sa autor Wychazel opäť navracia k svojim hudobným koreňom keltskej rituálnej hudby. Arkána je synonymom všetkého tajomna a kúziel - rovnako ako je život Keltov úzko spätý a preniknutý vierou v nadpr..
16,99€
CD Unicorn (Neil H.)
Dlho očakávané mystické CD autora Neila H. je konečne tu! Unicorn (Jednorožec) je dávny a stále aktuálny symbol čistoty a ochrany, znázorňuje silu, múdrosť a večný život. Liečivé Svetlo jednorožcov je tak silné, že vstupuje do ľudí postupne, vo vlnác..
17,99€
Plynutie (Janig) - MP3 (71 min.)
Album Plynutie v mp3 formáte je ďalší zo série relaxačných a meditačných skladieb od nášho vydavateľstva Janig. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie upokojenie ..
7,99€
Tíško počúvaj (Janig) - MP3 (64 min.)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb v mp3 formáte vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností. &nbs..
7,99€
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
14,99€
Tóny lásky (Janig) - MP3 (64 min.)
Album Tóny lásky vo formáte MP3 je ďalšou hudobnou zostavou nášho vydavateľstva Janig určený pre relaxáciu a inšpiráciu. Hudba, ktorá vytvára pocity nežnosti a unáša Vás do sveta fantázie, môžete sa pri nej ponoriť do meditácie, možno Vám prinesie up..
7,99€
Dotyky Duše (Janig) - MP3 (67 min.)
Výberová hudobná zostava vo formáte MP3 Vám prinesie veľa príjemných, krásnych a pôsobivých melódií, ktoré sa môžu dotknúť Vašej duše. Jednotlivé skladby ponúkajú radosť, pokoj, pohodu i uvoľnenie. Hudba "Dotykov" Vám vytvorí možnosť spríjemniť si..
7,99€
Cesta k uvoľneniu meditáciou (Janig) - MP3 (65 min.)
Relaxačná hudba vo formáte MP3 na uvoľnenie po namáhavom dni. Prvých 6 skladieb na albume s hlasovým doprovodom Ladislava Chudíka. Počúvanie melódií na tomto albume vám pomôže odbúrať stres, priniesť pokoj a uvoľnenie. Hudobno-slovná relaxácia s u..
8,99€
CD The Lightness of Being (Richard Ackrill)
Nádherné CD, ktoré dokáže dokonale uvoľniť Vašu myseľ a rozvinúť oslobodzujúcu predstavivosť. Pokojná relaxačná hudba s použitím mnohých barvitých nástrojov vo Vás rozprestrie pocit ľahkosti a odnesie Vašu myseľ ďaleko od stresov života, kde sa budet..
7,99€
CD Didgeridoo Gold (Llewellyn)
Didgeridoo je tradičný nástroj vyrobený domorodými Austrálčanmi. Má nádherný zvuk, ktorého liečivý účinok pre ľudské zdravie spočíva v produkcii vyšších alikvotných tónov. Tieto lahodia ľudskému uchu, telu potom dokážu doplniť práve tie vibrácie, kto..
16,99€