Meditačná hudba

Hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Ponúkame Vám výber relaxačných melódií pre navodenie príjemnej atmosféry, počas meditovania, ako aj prírodné zvuky s hudbou alebo bez nej.

Kliknite na požadovanú kategóriu podľa toho, o akú hudbu máte záujem.

Upresniť vyhľadávanie

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Vision Quest (Jon Richards)
Indiánska hudba pre hľadanie vízie a objavenie poslania a zmyslu života. Hlboko meditatívny, duchovný album spájajúci s matkou Zemou. Jon Richards majstrovsky kombinuje autentické indiánske spevy, vokály, flauty a šamanské bubnovanie so súčasnými ..
16,49€
CD True Crystals (Runestone)
Najnovší titul v sérii "Pravá terapia" Vám prináša štúdiu kryštálov a polodrahokamov s ich liečivými účinkami. Každá skladba veľmi citlivo vystihuje jednotlivé kamene. Booklet obsahuje informácie o ich používaní. Práca s kryštálmi je dnes u mnohých ľ..
16,49€
CD Spirits of the River (Chris Conway)
Vydajte sa po toku rieky od jej prameňa až k moru. Prejdete tak cestou, ktorá odráža zdravý život... Táto svieža, evokujúca, relaxačná hudba, hraná na rozmanitú kolekciu nástrojov, je unikátnou kolážou vplyvov world music s multiinštrumentálnym majst..
16,49€
CD Spice (Wychazel, Medwyn Goodall, Jon Richards)
Predĺžte si leto a vstúpte do sveta mystiky a záhad. Prejdite sa po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, spoznajte oázy pokoja tibetských chrámov, schlaďte sa na vrcholkoch hôr, prehrejte v exotike. Boh Slnka - Amun Ra, ktorý býva nazývaný Kráľom ..
16,49€
CD Shaman 4 - The Healing Drum (Wychazel)
Máte doma ocenenú CD trilógiu Šaman - Liečivý bubon a túžite po ďalšej dávke liečivej energie? :) Nič nie je nemožné, práve teraz Vám s radosťou predstavujeme štvrté pokračovanie - novinkové cédečko Šaman 4 - Liečivý bubon zameraný tentoraz na liečen..
18,49€
CD Peace of Mind (Fridrik Karlsson)
Bolo zistené, že následkom stresu a stresových situácií dochádza k spomaleniu až obmedzenia tvorivých zručností a schopností rozhodovania. Ľudia potom nie sú schopní pri práci, učenie alebo rôznych aktivitách podávať plný výkon. Tento album napomôže ..
16,49€
CD On Faery Wings (Tomas Lanquist)
Jemný, hladivý, delikátny a hlboko liečivý je tento melodický debutový album zo zázračnej ríše víl. Čoskoro po vydaní si ho poslucháči tak obľúbili, že bol v Anglicku rádiom One World Music nominovaných na najlepšie CD relaxačnej hudby roka. Je ur..
16,49€
CD Natural Sleep (Jeff Woodall)
Hudba s jemnými zvukmi morského príboja a spevom veľrýb. CD Prirodzený spánok je súvislý hodinový album špeciálne vytvorený pre relaxáciu a navodenie dobrého spánku. Budete dokonale uspávaní jemným príbojom morských vĺn v kombinácii s hlboko upoko..
16,49€
CD Forest Sanctuary (Andrew Kinsella)
Každý z nás má svoje jedinečné miesto, kam sa ukryje pred zhonom všedných dní - svoju osobnú svätyňu. Autor tohto CD Vás zavedie na cestu do takéhoto vzácneho miesta ukrytého hlboko v zelenom lese, ktoré sa stane Vaším útočiskom s blaženým tichom a p..
16,49€
CD Dreamscapes (Antai)
Liečivá hudba na odstránenie stresu, pre relaxáciu mysle a hlbší, kvalitný spánok. Album v štýle autora Kitaro je vytvorený pre relaxáciu mysle i tela a pre lepší, hlbší a ničím nerušený spánok, ktorý hrá veľmi dôležitú úlohu v našom zdraví. Dochá..
18,49€
CD Relax - výběr toho nejlepšího - (Zdenka Blechová)
Milí priatelia, dostáva sa vám do rúk CD Relax, výber z toho najlepšieho. Snažila som sa zo svojich CD vytvoriť pre vás relaxačnú hudbu, ktorá pohladí vašu dušu a naladí vás do pokoja a mieru sa sebou. Hudbu si môžete púšťať kedykoľvek a pri akých..
17,39€
CD Candle Spells (Wychazel)
Hlboko relaxačný a meditačný album pre všetkých poslucháčov, ktorí sa snažia vytvoriť pokojnú atmosféru a tiché miesto pre jasnú myseľ a vizualizáciu. Jemné zvukové textúry budú spriadať kúzelné sviatočné naladenie a ticho sa rozvíjať bez akýchkoľvek..
16,49€
CD Mantras for Lovers (Henry Marshall)
Tieto piesne sú určené na zlepšenie vzťahov, oslavovaním radosti z božskej lásky a sexuálneho spojenia. Každá mantra je zaznamenaná v dvoch verziách (intímnej a zborovej), a je interpretovaná v anglickej piesni. Súčasťou CD je booklet v šiestich jazy..
21,99€
CD Memories from Sleep (Paul Sills)
Je medicínsky dokázané, že kvalitný spánok má vplyv na pamäť i zdravie. Čím je spánok hlbší, tým viac je ním mozog zregenerovaný, osviežený a tým potom podáva v bežnom živote lepšie výkony v učení, práci, v správnom a rýchlom rozhodovaní atď. Počú..
16,49€
CD Luna Magistra (Enam)
Album Luna Magistra obsahuje rôzne melódie v rozmedzí od relaxačnej hudby po keltské ľudové piesne.   Ukážky: White as the Sun Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Luna Magistra Váš prehliadač nepodporu..
21,99€
CD Devas - Ocean Spirits (Paul Sills)
Devas - Ocean Spirits je pokračovaním albumu Devas - Nature Spirits, ktoré prináša pokoj a silu oceánu spolu s harmóniou s jemnými, éterickými melódiami.   Ukážky: Necksa Rising Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov..
21,99€
CD Dayaal (Sirgun Kaur)
Spevavý hlas Sirgun Kaur sa nesie týmto albumom pomocou orchestrálnych inštrumentácií, ktoré vyzdvihnú jej hudbu až do nebeských výšin.   Ukážky: Dayaal Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Ma Váš prehl..
21,99€
CD Spirit Horse (Medwyn Goodall, Jon Richards, Wychazel)
Indiánska hudba so spirituálnym posolstvom koní pre pozdvihnutie a liečenie Vašej duše. Kôň je pre amerických Indiánov symbolom slobody, sily, pôvabu, rýchlosti a múdrosti. Napriek tisícročím strávených s človekom zostal kôň stále nespútaný a nepo..
16,99€
CD Sleep, Rest, Relax (Medwyn Goodall, Andrew Kinsella, Paul Sills)
Relaxácia, odpočinok a spánok sú základnou súčasťou duševnej hygieny. Naša duša i telo potrebuje pasívne uvoľnenie - nielen relaxáciu pri nejakej činnosti. V pokoji sa posaďte, urobte si pohodlie a nechajte voľný priebeh Vašim emóciám, prežitkom, myš..
16,49€
CD Soul Healing (Midori)
Tak ako je lotosový kvet symbolom harmónie Vesmíru a navodzuje dokonalý pokoj, rovnako tak je Midoriho hudba symbolom harmónie duše, ktorú uzdravuje. Chýba Vám pohladenie? Túžite po nehe? Potom je toto jedinečné cédečko určené práve pre Vás. Výber..
16,99€
CD Native American Gold (Llewellyn)
Dnešná uponáhľaná doba kladie na človeka príliš vysoké nároky. Človek zabúda na relax a oddych, zle sa mu spí, žije v strese. Je to aj váš prípad? Potom je toto fantastické CD určené práve Vám. Hlboko upokojujúca hudba inšpirovaná severoamerickými In..
16,99€
CD Arcana (Wychazel)
Po fenomenálnom úspechu CD "Čarovný Mesiac Beltane" sa autor Wychazel opäť navracia k svojim hudobným koreňom keltskej rituálnej hudby. Arkána je synonymom všetkého tajomna a kúziel - rovnako ako je život Keltov úzko spätý a preniknutý vierou v nadpr..
16,99€
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
14,99€ 8,99€ -40%
CD The Lightness of Being (Richard Ackrill)
Nádherné CD, ktoré dokáže dokonale uvoľniť Vašu myseľ a rozvinúť oslobodzujúcu predstavivosť. Pokojná relaxačná hudba s použitím mnohých barvitých nástrojov vo Vás rozprestrie pocit ľahkosti a odnesie Vašu myseľ ďaleko od stresov života, kde sa budet..
7,99€
CD Didgeridoo Gold (Llewellyn)
Didgeridoo je tradičný nástroj vyrobený domorodými Austrálčanmi. Má nádherný zvuk, ktorého liečivý účinok pre ľudské zdravie spočíva v produkcii vyšších alikvotných tónov. Tieto lahodia ľudskému uchu, telu potom dokážu doplniť práve tie vibrácie, kto..
16,99€