Hudba - Etno a bubny

Hudobné CD Etno a bubny v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Melódie a zvuky vytvorené najmä pomocou ľudových, tradičných nástrojov typických pre rôzne končiny sveta, či už ide o hudobné nástroje pôvodných Američanov, austrálskych domorodcov alebo staroírskych obyvateľov.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Didgeridoo Gold (Llewellyn)
Didgeridoo je tradičný nástroj vyrobený domorodými Austrálčanmi. Má nádherný zvuk, ktorého liečivý účinok pre ľudské zdravie spočíva v produkcii vyšších alikvotných tónov. Tieto lahodia ľudskému uchu, telu potom dokážu doplniť práve tie vibrácie, kto..
16,99€
CD Drum Cargo - Rhythms of Earth (David a Steve Gordon)
Pokračovanie najväčšieho svetového bubnového bestselleru "Bubny Cargo - Rytmy ohňa", "Bubny Cargo - Rytmy vody" a "Bubny Cargo - Rytmy vetra" amerických šamanov - bratov Gordonových tentoraz liečiaci energiou Zeme! Nové fascinujúce bubnové dobrodružs..
18,49€
CD Shamanic Dream II (Anugama)
Anugama je hlboko duchovný človek. Jeho hudba odráža jeho presvedčenie a jeho dušu. Album Shamanic Dream 2 pochádza priamo zo srdca, a to doslova, ide rovno do srdca. Bubnovanie napodobňuje tlkot srdca poslucháčov. Spevy a priestranné flautové mel..
19,49€
CD Drum Cargo - Rhythms of Water (David & Steve Gordon)
Nové fascinujúce bubnové dobrodružstvo spájajúcej rytmy a bubny z celého sveta, nad ktorými sa vznášajú melódie šamanských fláut. Toto energetizujúce bubnovanie je skvelé pre osvieženie, tanec, dodanie očistnej energie, ale aj odpočinok a akékoľvek r..
18,49€