Hudba - Liečenie a Relax

Liečivé a relaxačné hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Krásna a upokojujúca hudba vhodná na relax, liečenie alebo pri zaspávaní. Ak sa potrebujete upokojiť alebo iba si oddýchnuť, vypočujte si CD z našej ponuky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Vision Quest (Jon Richards)
Indiánska hudba pre hľadanie vízie a objavenie poslania a zmyslu života. Hlboko meditatívny, duchovný album spájajúci s matkou Zemou. Jon Richards majstrovsky kombinuje autentické indiánske spevy, vokály, flauty a šamanské bubnovanie so súčasnými ..
16,49€
CD True Crystals (Runestone)
Najnovší titul v sérii "Pravá terapia" Vám prináša štúdiu kryštálov a polodrahokamov s ich liečivými účinkami. Každá skladba veľmi citlivo vystihuje jednotlivé kamene. Booklet obsahuje informácie o ich používaní. Práca s kryštálmi je dnes u mnohých ľ..
16,49€
CD Spirits of the River (Chris Conway)
Vydajte sa po toku rieky od jej prameňa až k moru. Prejdete tak cestou, ktorá odráža zdravý život... Táto svieža, evokujúca, relaxačná hudba, hraná na rozmanitú kolekciu nástrojov, je unikátnou kolážou vplyvov world music s multiinštrumentálnym majst..
16,49€
CD Spice (Wychazel, Medwyn Goodall, Jon Richards)
Predĺžte si leto a vstúpte do sveta mystiky a záhad. Prejdite sa po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, spoznajte oázy pokoja tibetských chrámov, schlaďte sa na vrcholkoch hôr, prehrejte v exotike. Boh Slnka - Amun Ra, ktorý býva nazývaný Kráľom ..
16,49€
CD Peace of Mind (Fridrik Karlsson)
Bolo zistené, že následkom stresu a stresových situácií dochádza k spomaleniu až obmedzenia tvorivých zručností a schopností rozhodovania. Ľudia potom nie sú schopní pri práci, učenie alebo rôznych aktivitách podávať plný výkon. Tento album napomôže ..
16,49€
CD On Faery Wings (Tomas Lanquist)
Jemný, hladivý, delikátny a hlboko liečivý je tento melodický debutový album zo zázračnej ríše víl. Čoskoro po vydaní si ho poslucháči tak obľúbili, že bol v Anglicku rádiom One World Music nominovaných na najlepšie CD relaxačnej hudby roka. Je ur..
16,49€
CD Natural Sleep (Jeff Woodall)
Hudba s jemnými zvukmi morského príboja a spevom veľrýb. CD Prirodzený spánok je súvislý hodinový album špeciálne vytvorený pre relaxáciu a navodenie dobrého spánku. Budete dokonale uspávaní jemným príbojom morských vĺn v kombinácii s hlboko upoko..
16,49€
CD Forest Sanctuary (Andrew Kinsella)
Každý z nás má svoje jedinečné miesto, kam sa ukryje pred zhonom všedných dní - svoju osobnú svätyňu. Autor tohto CD Vás zavedie na cestu do takéhoto vzácneho miesta ukrytého hlboko v zelenom lese, ktoré sa stane Vaším útočiskom s blaženým tichom a p..
16,49€
CD Dreamscapes (Antai)
Liečivá hudba na odstránenie stresu, pre relaxáciu mysle a hlbší, kvalitný spánok. Album v štýle autora Kitaro je vytvorený pre relaxáciu mysle i tela a pre lepší, hlbší a ničím nerušený spánok, ktorý hrá veľmi dôležitú úlohu v našom zdraví. Dochá..
18,49€
CD Relax - výběr toho nejlepšího - (Zdenka Blechová)
Milí priatelia, dostáva sa vám do rúk CD Relax, výber z toho najlepšieho. Snažila som sa zo svojich CD vytvoriť pre vás relaxačnú hudbu, ktorá pohladí vašu dušu a naladí vás do pokoja a mieru sa sebou. Hudbu si môžete púšťať kedykoľvek a pri akých..
17,39€
CD Memories from Sleep (Paul Sills)
Je medicínsky dokázané, že kvalitný spánok má vplyv na pamäť i zdravie. Čím je spánok hlbší, tým viac je ním mozog zregenerovaný, osviežený a tým potom podáva v bežnom živote lepšie výkony v učení, práci, v správnom a rýchlom rozhodovaní atď. Počú..
16,49€
CD Devas - Ocean Spirits (Paul Sills)
Devas - Ocean Spirits je pokračovaním albumu Devas - Nature Spirits, ktoré prináša pokoj a silu oceánu spolu s harmóniou s jemnými, éterickými melódiami.   Ukážky: Necksa Rising Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov..
21,99€
CD Spirit Horse (Medwyn Goodall, Jon Richards, Wychazel)
Indiánska hudba so spirituálnym posolstvom koní pre pozdvihnutie a liečenie Vašej duše. Kôň je pre amerických Indiánov symbolom slobody, sily, pôvabu, rýchlosti a múdrosti. Napriek tisícročím strávených s človekom zostal kôň stále nespútaný a nepo..
16,99€
CD Sleep, Rest, Relax (Medwyn Goodall, Andrew Kinsella, Paul Sills)
Relaxácia, odpočinok a spánok sú základnou súčasťou duševnej hygieny. Naša duša i telo potrebuje pasívne uvoľnenie - nielen relaxáciu pri nejakej činnosti. V pokoji sa posaďte, urobte si pohodlie a nechajte voľný priebeh Vašim emóciám, prežitkom, myš..
16,49€
CD Soul Healing (Midori)
Tak ako je lotosový kvet symbolom harmónie Vesmíru a navodzuje dokonalý pokoj, rovnako tak je Midoriho hudba symbolom harmónie duše, ktorú uzdravuje. Chýba Vám pohladenie? Túžite po nehe? Potom je toto jedinečné cédečko určené práve pre Vás. Výber..
16,99€
CD Native American Gold (Llewellyn)
Dnešná uponáhľaná doba kladie na človeka príliš vysoké nároky. Človek zabúda na relax a oddych, zle sa mu spí, žije v strese. Je to aj váš prípad? Potom je toto fantastické CD určené práve Vám. Hlboko upokojujúca hudba inšpirovaná severoamerickými In..
16,99€
CD Arcana (Wychazel)
Po fenomenálnom úspechu CD "Čarovný Mesiac Beltane" sa autor Wychazel opäť navracia k svojim hudobným koreňom keltskej rituálnej hudby. Arkána je synonymom všetkého tajomna a kúziel - rovnako ako je život Keltov úzko spätý a preniknutý vierou v nadpr..
16,99€
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
14,99€ 8,99€ -40%
CD The Lightness of Being (Richard Ackrill)
Nádherné CD, ktoré dokáže dokonale uvoľniť Vašu myseľ a rozvinúť oslobodzujúcu predstavivosť. Pokojná relaxačná hudba s použitím mnohých barvitých nástrojov vo Vás rozprestrie pocit ľahkosti a odnesie Vašu myseľ ďaleko od stresov života, kde sa budet..
7,99€
CD White Wolf Spirit 2 (Wychazel)
Prinášame Vám strhujúce pokračovanie najpredávanejšieho albumu roka 2013 "Duša bieleho vlka"! V indiánskej tradícii sa biely vlk slobodne túla medzi duchovnou a fyzickou úrovňou, aby Vás sprevádzal v ťažkých časoch ako učiteľ, ochranca a priateľ. ..
16,49€
CD Island Paradise (Midori)
Oddýchnite si na tropickom ostrove Bali s krásnymi tónmi drevených fláut, jemných kláves a tamojších autentických zvukov prírody. Pohodlne sa posaďte alebo ľahnite, zatvorte oči... razom sa ocitnete v harmónii pozemského raja modrých lagún, zelených ..
16,99€
CD Listen with your Heart 2
CD Listen with your Heart 2 je pokračovanie veľmi populárneho albumu. Obsahuje širokú škálu populárnych skladieb vydaných od roku 2007. Album obsahuje nahrávky od známych umelcov ako Aeoliah, Erik Berglund, Ename, Karunesh, Chris Michell, Henry Marsh..
9,99€
CD Eve Awakening - Beyond 2012
Podľa mayského kalendára, 21.december 2012 je prvý deň štrnásteho b'ak'tun, začiatok nového cyklu a čas na oslavy. Album Eve Awakening sa pozerá za slnovrat roku 2012 a oslavuje nový cyklus. Obsahuje piesne a hudbu zo Strednej Ameriky, indiánskeho km..
12,99€
CD Ayurveda Gold (Chris Conway, Neil Donoghue)
Ájurvéda je považovaná za najstarší systém starostlivosti o zdravie tradičného indického lekárstva uplatňovaného takmer po celom svete. Zameriava sa na dynamické vyvažovanie životných energií (prán) v tele. Predkladá odporúčania pre vyváženú stravu a..
16,49€
CD Angel's Healing
S týmto krásnym skompilovaným albumom budete môcť dokonale relaxovať - dávať svoje mysle i telu čas na odpočinok, a tým aj čas na uzdravenie. Táto vzácna hudba otvára pôsobenie archanjela Rafaela. Rafael je známy ako anjel liečenia. Jeho meno v pr..
18,99€