Hudba - Liečenie a Relax

Liečivé a relaxačné hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Krásna a upokojujúca hudba vhodná na relax, liečenie alebo pri zaspávaní. Ak sa potrebujete upokojiť alebo iba si oddýchnuť, vypočujte si CD z našej ponuky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Relax - výběr toho nejlepšího - (Zdenka Blechová)
Milí priatelia, dostáva sa vám do rúk CD Relax, výber z toho najlepšieho. Snažila som sa zo svojich CD vytvoriť pre vás relaxačnú hudbu, ktorá pohladí vašu dušu a naladí vás do pokoja a mieru sa sebou. Hudbu si môžete púšťať kedykoľvek a pri akých..
17,39€
CD Beyond the Horizon 2 - Mystical World (Patrick Kelly)
Patrick Kelly Vám prináša hudobný album, ktorý predstavuje úžasné dobrodružstvo, v ktorom sa vyberiete do mystických sfér až za horizont Vašej predstavivosti. CD znie étericky aj majestátne ako prekrásny soundtrack z veľkofilmu. Ocitnete sa v nových ..
16,49€
CD Pure Massage Music (Al Rodriguez)
Sila hudby nesmie byť nikdy podceňovaná. Tento album skomponoval renomovaný autor Al Rodriguez, ktorý na jeho vytvorenie starostlivo a dlhodobo spolupracoval so skúsenými masérmi, kozmetičkami i terapeutmi. Vzniklo tak krásne nové CD, ktoré odborne a..
16,49€
CD Memories from Sleep (Paul Sills)
Je medicínsky dokázané, že kvalitný spánok má vplyv na pamäť i zdravie. Čím je spánok hlbší, tým viac je ním mozog zregenerovaný, osviežený a tým potom podáva v bežnom živote lepšie výkony v učení, práci, v správnom a rýchlom rozhodovaní atď. Počú..
16,49€
CD Garden of the Gods (Deuter)
Deuter známy svojou jedinečnou nebeskou hudbou, dosiahol ešte viac s vokálnym štýlom Annette Cantor. Vďaka tomu album Garden of the Gods obsahuje hlboko relaxačné hudobné útočisko.   Ukážky: Temple of Silence Váš prehliadač nepodp..
21,99€
CD Devas - Ocean Spirits (Paul Sills)
Devas - Ocean Spirits je pokračovaním albumu Devas - Nature Spirits, ktoré prináša pokoj a silu oceánu spolu s harmóniou s jemnými, éterickými melódiami.   Ukážky: Necksa Rising Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov..
21,99€
CD Night Spa (Paul Sills)
S touto úchvatnou hudbou uniknete do sveta pokoja a mieru. CD špeciálne vytvorené pre masáže, domáce kúpele, relaxáciu i spánok. Približne 78 minútový album Vám prinesie kúzelné skladby ako "Zasnený vesmír", "Anjelský šepot", "V žiari hviezd", "Uvoľň..
16,99€
CD Spirit Horse (Medwyn Goodall, Jon Richards, Wychazel)
Indiánska hudba so spirituálnym posolstvom koní pre pozdvihnutie a liečenie Vašej duše. Kôň je pre amerických Indiánov symbolom slobody, sily, pôvabu, rýchlosti a múdrosti. Napriek tisícročím strávených s človekom zostal kôň stále nespútaný a nepo..
16,99€
CD Soul Healing (Midori)
Tak ako je lotosový kvet symbolom harmónie Vesmíru a navodzuje dokonalý pokoj, rovnako tak je Midoriho hudba symbolom harmónie duše, ktorú uzdravuje. Chýba Vám pohladenie? Túžite po nehe? Potom je toto jedinečné cédečko určené práve pre Vás. Výber..
16,99€
CD Native American Gold (Llewellyn)
Dnešná uponáhľaná doba kladie na človeka príliš vysoké nároky. Človek zabúda na relax a oddych, zle sa mu spí, žije v strese. Je to aj váš prípad? Potom je toto fantastické CD určené práve Vám. Hlboko upokojujúca hudba inšpirovaná severoamerickými In..
16,99€
CD Arcana (Wychazel)
Po fenomenálnom úspechu CD "Čarovný Mesiac Beltane" sa autor Wychazel opäť navracia k svojim hudobným koreňom keltskej rituálnej hudby. Arkána je synonymom všetkého tajomna a kúziel - rovnako ako je život Keltov úzko spätý a preniknutý vierou v nadpr..
16,99€
CD Unicorn (Neil H.)
Dlho očakávané mystické CD autora Neila H. je konečne tu! Unicorn (Jednorožec) je dávny a stále aktuálny symbol čistoty a ochrany, znázorňuje silu, múdrosť a večný život. Liečivé Svetlo jednorožcov je tak silné, že vstupuje do ľudí postupne, vo vlnác..
17,99€
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
14,99€
CD The Lightness of Being (Richard Ackrill)
Nádherné CD, ktoré dokáže dokonale uvoľniť Vašu myseľ a rozvinúť oslobodzujúcu predstavivosť. Pokojná relaxačná hudba s použitím mnohých barvitých nástrojov vo Vás rozprestrie pocit ľahkosti a odnesie Vašu myseľ ďaleko od stresov života, kde sa budet..
7,99€
CD White Wolf Spirit 2 (Wychazel)
Prinášame Vám strhujúce pokračovanie najpredávanejšieho albumu roka 2013 "Duša bieleho vlka"! V indiánskej tradícii sa biely vlk slobodne túla medzi duchovnou a fyzickou úrovňou, aby Vás sprevádzal v ťažkých časoch ako učiteľ, ochranca a priateľ. ..
16,49€
CD Island Paradise (Midori)
Oddýchnite si na tropickom ostrove Bali s krásnymi tónmi drevených fláut, jemných kláves a tamojších autentických zvukov prírody. Pohodlne sa posaďte alebo ľahnite, zatvorte oči... razom sa ocitnete v harmónii pozemského raja modrých lagún, zelených ..
16,99€
CD Listen with your Heart 2
CD Listen with your Heart 2 je pokračovanie veľmi populárneho albumu. Obsahuje širokú škálu populárnych skladieb vydaných od roku 2007. Album obsahuje nahrávky od známych umelcov ako Aeoliah, Erik Berglund, Ename, Karunesh, Chris Michell, Henry Marsh..
9,99€
CD Eve Awakening - Beyond 2012
Podľa mayského kalendára, 21.december 2012 je prvý deň štrnásteho b'ak'tun, začiatok nového cyklu a čas na oslavy. Album Eve Awakening sa pozerá za slnovrat roku 2012 a oslavuje nový cyklus. Obsahuje piesne a hudbu zo Strednej Ameriky, indiánskeho km..
12,99€
CD Ayurveda Gold (Chris Conway, Neil Donoghue)
Ájurvéda je považovaná za najstarší systém starostlivosti o zdravie tradičného indického lekárstva uplatňovaného takmer po celom svete. Zameriava sa na dynamické vyvažovanie životných energií (prán) v tele. Predkladá odporúčania pre vyváženú stravu a..
16,49€
CD Angel's Healing
S týmto krásnym skompilovaným albumom budete môcť dokonale relaxovať - dávať svoje mysle i telu čas na odpočinok, a tým aj čas na uzdravenie. Táto vzácna hudba otvára pôsobenie archanjela Rafaela. Rafael je známy ako anjel liečenia. Jeho meno v pr..
18,99€
CD The Wild Series: 8. Fragile Reef (Simon Lovelock)
Titul z hudobnej série Divoká príroda... Originálna hudba, ktorá Vás privedie bližšie k matke Zemi a odovzdá Vám jej silu a energiu! Pokojná hudba, ktorá Vás prenesie do teplých plytkých vôd tropického koralového útesu - jedného z najkrajších pros..
16,49€
CD Mermaid (Neil H)
CD obľúbeného anglického autora Neila H. nežne pohladí Vaše srdce a prinesie vyše 62 minút pokojnej hudby s jemným spevom. Nádherný hlas morskej víly Vás pozve na výnimočnú cestu poznania, na ktorej Vám pomôže nájsť svoj vlastný vnútorný pokoj. Te..
16,99€
CD Tibetan Bowls 2 (Wychazel)
Voľné pokračovanie veľmi úspešného titulu je tu! Jedinečný liečivý zvuk tibetských mís, krištáľových mís a hlbokých harmonických gongov na pozadí vytvárajú vo vzostupnom poradí tóny jednotlivých čakier. Bohaté zvukové textúry týchto starobylých a pos..
16,99€
CD Reiki Masterclass (Wychazel)
Upokojujúca hudba s orientálnym cítením pre Reiki ošetrenie a hlbokú relaxáciu. V intervale približne 3 minúty zaznieva malý zvonček na sledovanie času pre zmeny polôh liečenie rukami. Skladby sú zvolené tak, aby sprevádzali liečbu prebiehajúcu podľa..
16,49€
CD Sacred Gift (Neil H)
Anjelská hudba pre Vaše potešenie. Tento album je dlho očakávaným pokračovaním Neilovom bestselleru "Nežný dotyk". V úžasne nežnej a melodickej hudbe sa stretnete so svojimi anjelmi... Prostredníctvom tónov Vás anjeli pohladia po duši, ohrejú v ob..
16,49€