Hudba - Liečenie a Relax

Liečivé a relaxačné hudobné CD v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Krásna a upokojujúca hudba vhodná na relax, liečenie alebo pri zaspávaní. Ak sa potrebujete upokojiť alebo iba si oddýchnuť, vypočujte si CD z našej ponuky.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD OM (Medwyn Goodall, Terry Oldfield)
Odohrala sa nevšedná udalosť v novodobej relaxačnej hudbe! Najznámejšie hudobníci M. Goodall a T. Oldfield sa prvýkrát rozhodli vytvoriť spoločné dielo za spolupráce svojich 10 priateľov - svetovo známych hudobníkov, kde každý z nich vyjadril, čo pre..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Tobatak (Delago & Sianipar)
Veľkolepý world music projekt európskeho multiinštrumentalistu Delage a indonézskeho Sianipara, ktorý spája krásnu Batak hudbu zo severnej Sumatry s modernými zvukmi. Pri svojom pobyte na Sumatre autor Delage zistil, že tamojšia Batak hudba je veľmi ..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD African Journey (JAI)
V nadväznosti na populárney album Gregoriánska cesta od autora Jai prichádza CD Africká cesta. Autentické spevy a piesne nahrané v najrôznejších končinách fenomenálneho afrického kontinentu sú spojené s originálnou osviežujúcou hudbou a rytmom. Vydát..
18,99€
Bez DPH: 15,83€
CD Runecaster (Wychazel)
Wychazel - jeho hudba je vysoko atmosferická, plná posvätných nástrojov aj živých zvukových scén, ktoré sú inšpirované silou starovekých pamiatok, starobylými kultúrami a prírodou. S nadšením Vám predstavujeme výberové "Runové kamene" - To najlepš..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Anam Cara (Medwyn Goodall)
Príjemné stretnutie s keltskými a škótskymi nápevmi, rytmami a hudobnými nástrojmi, ktoré dohromady vytvára jedno z najoriginálnejších a najpredávanejších CD s keltskou hudbou aké kedy bolo vytvorené. Ak ste si obľúbili hudbu Enyi alebo skupiny Cl..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Beneath an Autumn Moon (Wychazel)
Mesiac je symbolom nočnej oblohy, mocnej ženskej sily. Patrí k nekonečnej inšpirácii pre básnikov i rojkov. Prináša poznanie, po akej životnej ceste sa vydáme a zároveň predstavuje impulz k sebapoznaniu. Jeseň je v znamení zberu. Čo sme na jar zasial..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Tantric Gold (Llewellyn)
Tantra je predovšetkým duchovná cesta známa už mnoho tisíc rokov, ktorá vedie človeka k stretnutiu s jeho pravým JA a k spojeniu s Vesmírom. Základom tantrického spôsobu života je harmónia a výsledkom pokoj v vnútri, vo vzťahoch aj v celom bytí. Tant..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Spirits of the River (Chris Conway)
Vydajte sa po toku rieky od jej prameňa až k moru. Prejdete tak cestou, ktorá odráža zdravý život... Táto svieža, evokujúca, relaxačná hudba, hraná na rozmanitú kolekciu nástrojov, je unikátnou kolážou vplyvov world music s multiinštrumentálnym majst..
16,49€
Bez DPH: 13,74€
CD Spice (Wychazel, Medwyn Goodall, Jon Richards)
Predĺžte si leto a vstúpte do sveta mystiky a záhad. Prejdite sa po nekonečných zelených pastvinách Tibetu, spoznajte oázy pokoja tibetských chrámov, schlaďte sa na vrcholkoch hôr, prehrejte v exotike. Boh Slnka - Amun Ra, ktorý býva nazývaný Kráľom ..
16,49€
Bez DPH: 13,74€
CD In Search of Lemuria (Wychazel)
Mystická relaxačná hudba pre harmóniu, vnútorný pokoj, odpustenie, prosperitu a Svetlo vo Vašom živote. Lemúria ... bájny mýtický kontinent, kde sa žilo v harmónii, mieri, láske a prosperite. Lemúrania boli viac éterickí než fyzickí, žili v prepoj..
16,49€
Bez DPH: 13,74€
CD Devas - Ocean Spirits (Paul Sills)
Devas - Ocean Spirits je pokračovaním albumu Devas - Nature Spirits, ktoré prináša pokoj a silu oceánu spolu s harmóniou s jemnými, éterickými melódiami.   Ukážky: Necksa Rising Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
CD Soul Healing (Midori)
Tak ako je lotosový kvet symbolom harmónie Vesmíru a navodzuje dokonalý pokoj, rovnako tak je Midoriho hudba symbolom harmónie duše, ktorú uzdravuje. Chýba Vám pohladenie? Túžite po nehe? Potom je toto jedinečné cédečko určené práve pre Vás. Výber..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Native American Gold (Llewellyn)
Dnešná uponáhľaná doba kladie na človeka príliš vysoké nároky. Človek zabúda na relax a oddych, zle sa mu spí, žije v strese. Je to aj váš prípad? Potom je toto fantastické CD určené práve Vám. Hlboko upokojujúca hudba inšpirovaná severoamerickými In..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Tíško počúvaj (Janig)
Album Tíško počúvaj obsahuje 12 relaxačných skladieb vhodných najmä pre deti, ktorú je vhodné počúvať počas zaspávania alebo čítania rozprávok, prípadne počas aktivít dieťaťa, ktoré napomáhajú rozvíjaniu jeho tvorivých činností.   Ukážky: ..
12,49€
Bez DPH: 10,41€
CD The Lightness of Being (Richard Ackrill)
Nádherné CD, ktoré dokáže dokonale uvoľniť Vašu myseľ a rozvinúť oslobodzujúcu predstavivosť. Pokojná relaxačná hudba s použitím mnohých barvitých nástrojov vo Vás rozprestrie pocit ľahkosti a odnesie Vašu myseľ ďaleko od stresov života, kde sa budet..
7,99€
Bez DPH: 6,66€
CD Island Paradise (Midori)
Oddýchnite si na tropickom ostrove Bali s krásnymi tónmi drevených fláut, jemných kláves a tamojších autentických zvukov prírody. Pohodlne sa posaďte alebo ľahnite, zatvorte oči... razom sa ocitnete v harmónii pozemského raja modrých lagún, zelených ..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Eve Awakening - Beyond 2012
Podľa mayského kalendára, 21.december 2012 je prvý deň štrnásteho b'ak'tun, začiatok nového cyklu a čas na oslavy. Album Eve Awakening sa pozerá za slnovrat roku 2012 a oslavuje nový cyklus. Obsahuje piesne a hudbu zo Strednej Ameriky, indiánskeho km..
9,99€
Bez DPH: 8,33€
CD The Wild Series: 8. Fragile Reef (Simon Lovelock)
Titul z hudobnej série Divoká príroda... Originálna hudba, ktorá Vás privedie bližšie k matke Zemi a odovzdá Vám jej silu a energiu! Pokojná hudba, ktorá Vás prenesie do teplých plytkých vôd tropického koralového útesu - jedného z najkrajších pros..
13,74€
Bez DPH: 11,45€
CD Mermaid (Neil H)
CD obľúbeného anglického autora Neila H. nežne pohladí Vaše srdce a prinesie vyše 62 minút pokojnej hudby s jemným spevom. Nádherný hlas morskej víly Vás pozve na výnimočnú cestu poznania, na ktorej Vám pomôže nájsť svoj vlastný vnútorný pokoj. Te..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Spiritual Fitness (Fridrik Karlsson)
Hudba vytvárajúca dokonalú atmosféru pri joge, tai chi a iných duševných cvičeniach. Prastará múdrosť a vedomosti dávnych predkov neboli nikdy populárnejšie než dnes. Táto hudba bola špeciálne vytvorená pre zlepšenie kondície našich duševných akti..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Magical Treatments (Fridrik Karlsson)
Hudba tohto albumu bola vytvorená špeciálne pre potreby terapeutov a ich klientov. Upokojivé tóny napomôžu k vytvoreniu ideálnej atmosféry pre zosilnenie liečivých procesov. Relaxujte a vychutnajte si tie ozajstné liečivé momenty.   Ukážky..
16,49€
Bez DPH: 13,74€
CD Me Time (Midori)
Každý z nás potrebujeme trochu svojho času, nejaký čas na relax alebo odpočinok, liečenie, či upokojenie tela i mysle. Oddýchnite si s touto jemnou kreatívnou hudbou krásne vytvorenou na posilnenie a podporenie svojho času pre seba.   Ukáž..
17,49€
Bez DPH: 14,58€
CD The Reiki Effect 2 (Aeoliah, Mike Rowland)
Na druhom albume série Reiki Effect Aeoliah a Mike Rowland vytvorili ďalšie krásne melódie, ktoré môžu byť použité pri reiki a ďalších terapeutických sedení. Podobne ako na prvom CD, Rowland začína zdĺhavými, jednoduchými, dojemnými a farebnými me..
19,49€
Bez DPH: 16,24€
CD The Wild Series: 9. The Heart of Africa (Wychazel)
Očistite si svoju myseľ a relaxujte počas počúvania hypnotických bicích rytmov, domorodých spevov a hudby transportujúcej vás hlboko do srdca Afriky. Melódie zahŕňajú africké spevy a bubny, marimbu, mbiru, drevená flautu, syntetizátory, prírodné z..
16,49€
Bez DPH: 13,74€
CD Atma (TYA)
  Ukážky: Lizard Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. A New Life Begins Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Yhi - The Sun Goddess Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio s..
18,49€
Bez DPH: 15,41€