Hudba - Spevy a mantry

Hudobne CD za sprievodu spevov a mantier v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Spevy a mantry sú vhodným doplnkom k relaxačnej a najmä meditačnej hudbe.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Vision Quest (Jon Richards)
Indiánska hudba pre hľadanie vízie a objavenie poslania a zmyslu života. Hlboko meditatívny, duchovný album spájajúci s matkou Zemou. Jon Richards majstrovsky kombinuje autentické indiánske spevy, vokály, flauty a šamanské bubnovanie so súčasnými ..
16,49€
CD Mantras for Lovers (Henry Marshall)
Tieto piesne sú určené na zlepšenie vzťahov, oslavovaním radosti z božskej lásky a sexuálneho spojenia. Každá mantra je zaznamenaná v dvoch verziách (intímnej a zborovej), a je interpretovaná v anglickej piesni. Súčasťou CD je booklet v šiestich jazy..
21,99€
CD Luna Magistra (Enam)
Album Luna Magistra obsahuje rôzne melódie v rozmedzí od relaxačnej hudby po keltské ľudové piesne.   Ukážky: White as the Sun Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Luna Magistra Váš prehliadač nepodporu..
21,99€
CD Dayaal (Sirgun Kaur)
Spevavý hlas Sirgun Kaur sa nesie týmto albumom pomocou orchestrálnych inštrumentácií, ktoré vyzdvihnú jej hudbu až do nebeských výšin.   Ukážky: Dayaal Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Ma Váš prehl..
21,99€
CD Children of the Sun (Sahi)
V súčasnej dobe, keď sme hladní po spojení s posvätnosťou života a prírody, prichádza speváčka Sahi s prekrásnymi mantrickými piesňami pripomínajúcimi živé tradície. Jej úchvatný éterický hlas plný pohody a povznesenie Vás spojí s liečivou silou zeme..
16,99€
CD The Smile of a Buddha (Sahi)
Hudobné spojenie západnej klasickej hudby s mimoriadne krásnymi a silnými mantrami, ktorých počúvanie Vás naplní pokojom a mierom. Ich sila spočíva v súzvuku posvätných afirmačných vibrácií. Hovorí sa, že posvätná modlitba mantier prechádza špirálovi..
16,49€
CD Amadas Estrellas (Jens Gad feat. Luisa Fernandez)
Album od Jensa Gada - autora legendárnej skupiny ENIGMA. Rytmus je srdce. Myšlienka je duch. Hlas je duša. Vo svojom štúdiu na Ibize v Španielsku, Jens Gad sa spojil s pop speváčku Luisou Fernandez. Na tomto očakávanom albume, vás prenesú étericko..
18,49€