Hudba - Spevy a mantry

Hudobne CD za sprievodu spevov a mantier v ponuke nášho obchodu Tara Ezoterika, Konventná 19, Bratislava - Staré Mesto. Spevy a mantry sú vhodným doplnkom k relaxačnej a najmä meditačnej hudbe.

Zobrazenie: ZoznamVedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
CD Tobatak (Delago & Sianipar)
Veľkolepý world music projekt európskeho multiinštrumentalistu Delage a indonézskeho Sianipara, ktorý spája krásnu Batak hudbu zo severnej Sumatry s modernými zvukmi. Pri svojom pobyte na Sumatre autor Delage zistil, že tamojšia Batak hudba je veľmi ..
16,99€
Bez DPH: 14,16€
CD Luna Magistra (Enam)
Album Luna Magistra obsahuje rôzne melódie v rozmedzí od relaxačnej hudby po keltské ľudové piesne.   Ukážky: White as the Sun Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Luna Magistra Váš prehliadač nepodporu..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
CD Dayaal (Sirgun Kaur)
Spevavý hlas Sirgun Kaur sa nesie týmto albumom pomocou orchestrálnych inštrumentácií, ktoré vyzdvihnú jej hudbu až do nebeských výšin.   Ukážky: Dayaal Váš prehliadač nepodporuje prehrávanie audio súborov. Ma Váš prehl..
21,99€
Bez DPH: 18,33€
CD Gaya of Wisdom (Guy Sweens)
Album plný exotických rytmov tabla, fláut, tibetských mís a tradičných vokálov i zvukov z Indie inšpirované Gayou - bohyňou Zeme. Skutočne povzbudivé spirituálna melódie sprevádzajúce na ceste za osvietením. Zažijete neopakovateľnú atmosféru miest..
16,49€
Bez DPH: 13,74€